0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe European Championship U19 Group B
England U19
۴
۰
Serbia U19
Finished
۲۲:۳۰
Israel U19
۴
۲
Austria U19
Finished
۲۰:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۱
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۵:۰۰
Incheon United FC
۴
۱
Gangwon FC
Finished
۱۵:۰۰
  Egypt Premier League
National Bank
۱
۲
El Zamalek
Finished
۲۱:۳۰
El Sharqia Dokhan
۰
۳
Pyramids FC
Finished
۲۱:۳۰
  Japan Emperor Cup
Shonan Bellmare
۰
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۰۰
Urawa Red Diamonds
۰
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۴:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۵
۰
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۳
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۴:۰۰
Sagan Tosu
۳
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۳
۱
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Vissel Kobe
۲
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
Kashima Antlers
۳
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۲
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۰
۲
Tochigi SC
Finished
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۲
۳
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland 1. Deild
KV Vesturbaer
۱
۱
Throttur Vogum
Finished
۲۳:۴۵
  Argentina Liga Profesional
Club Atletico Aldosivi
۰
۰
Platense
Finished
۰۲:۳۰
Central Cordoba De Santiago
۰
۲
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۱
۰
Prisons
Finished
۲۲:۰۰
KMC FC
۴
۱
Mbeya Kwanza FC
Finished
۱۷:۳۰
Young Africans
۲
۰
Polisi Tanzania FC
Finished
۲۰:۰۰
  Morocco Botola Pro
Raja Casablanca
۲
۳
Olympique de Safi
Finished
۲۲:۴۵
RSB Berkane
۰
۱
WAC Wydad Casablanca
Finished
۲۲:۴۵
Club Chabab Riadi Salmi
۲
۱
Chabab Mohammedia
Finished
۲۰:۳۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۰
۲
Fath Union Sportive Rabat
Cancelled
۲۰:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Ilves
۰
۱
HIFK
Finished
۱۹:۳۰
KuPS Kuopio
۲
۱
AC Oulu
Finished
۱۹:۳۰
IFK Mariehamn
۲
۱
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۰
۱
FC Honka Espoo
Cancelled
۱۹:۳۰
FC Inter Turku
۵
۱
FC Lahti
Finished
۱۹:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۲
۲
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۹:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sol de America
۰
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Cerro Porteno
۳
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۳:۰۰
  Malaysia Super League
Penang FC
۲
۱
Terengganu
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kolmonen
Viikingit / SCP
۰
۳
FC Kontu
Finished
۲۱:۴۵
KePS
۳
۵
FC Raahe
Finished
۲۱:۰۰
VG-62
۳
۱
TPS II
Finished
۲۰:۰۰
Ponnistajat
۱
۳
Valtti
Finished
۲۰:۳۰
Atlantis H II
۳
۰
HerTo
Finished
۲۰:۳۰
FC Kiisto
۵
۳
Korsnas FF
Cancelled
۲۰:۳۰
AIFK Turku
۱
۰
Peimari United
Finished
۲۰:۳۰
TKT Tampere
۰
۱
PJK
Finished
۲۰:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Riga FC
۱
۰
FK Auda
Finished
۲۱:۳۰
Valmieras FK
۴
۰
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۹:۳۰
FK Liepaja
۱
۲
Tukums 2000
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 2. Deild
IR Reykjavik
۰
۳
Haukar Hafnarfjordur
Finished
۲۳:۴۵
UMF Njardvik
۶
۰
Aegir
Finished
۲۳:۴۵
  Europe UEFA Champions League Qualification
FC Levadia Tallinn
۱
۶
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Atenas
۰
۱
Uruguay Montevideo
Finished
۲۲:۳۰
Villa Espanola
۱
۱
Juventud Piedras
Finished
۲۲:۳۰
Miramar Misiones
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۲۲:۳۰
Sud America
۱
۱
CA Progreso
Finished
۲۰:۳۰
Club Atletico Cerro
۲
۰
La Luz
Finished
۰۳:۴۵
  Uzbekistan Super League
FC Olimpik Tashkent
۱
۰
Olmaliq AGMK
Finished
۱۹:۳۰
Neftchi Fargona
۱
۱
Nasaf Qarshi
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland 4. Deild
Isbjorninn Kopavogur
۰
۱
Skallagrimur
Finished
۰۰:۳۰
Hviti Riddarinn
۱
۱
Arbaer Reykjavik
Finished
۰۰:۳۰
Kria
۹
۵
Reynir Hellissandur
Finished
۰۰:۳۰
Hamar Hveragerdi
۶
۰
Alafoss
Finished
۲۳:۴۵
  Brazil Campeonato Paulista U20
Itapirense U20
۳
۳
Brasilis FC U20
Finished
۲۲:۳۰
Gremio Esportivo Osasco U20
۲
۳
Juventus SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Gremio Novorizontino U20
۲
۰
Mirassol U20
Cancelled
۱۷:۳۰
Flamengo SP U20
۲
۰
Taubate SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Inter Limeira U20
۱
۲
Desportivo Brasil U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Guacuano U20
۱
۵
Bragantino U20
Cancelled
۲۲:۳۰
Mauaense SP U20
۱
۲
Santos FC U20
Cancelled
۲۲:۳۰
Internacional Bebedouro U20
۲
۰
Botafogo SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Paulista U20
۰
۰
Ibrachina U20
Finished
۲۲:۳۰
Santo Andre U20
۱
۲
Sao Caetano U20
Finished
۲۲:۳۰
Mogi Mirim U20
۲
۱
Ponte Preta SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Sao Carlos U20
۰
۲
Ferroviaria U20
Cancelled
۲۲:۳۰
SKA Brasil U20
۰
۲
Sao Paulo FC U20
Finished
۲۲:۳۰
AA Francana U20
۱
۰
Olimpia SP U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Votuporanguense U20
۱
۳
Tanabi U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Taquaritinga SP U20
۰
۱
XV de Jau U20
Finished
۲۲:۳۰
Salto SP U20
۰
۱
Oeste FC U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Assisense U20
۴
۲
Santacruzense U20
Finished
۲۲:۳۰
Nacional SP U20
۰
۲
Gremio Osasco Audax EC U20
Finished
۲۲:۳۰
Colorado Caieiras FC U20
۰
۰
Guarani SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Comercial RB SP U20
۰
۳
Monte Azul U20
Finished
۲۲:۳۰
CA Joseense U20
۰
۵
Palmeiras U20
Finished
۲۲:۳۰
Sharjah Brasil U20
۰
۲
Sao Bento U20
Finished
۲۲:۳۰
Catanduva FC U20
۱
۵
America SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Sao Bernardo SP U20
۱
۰
Uniao Suzano SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Jabaquara SP U20
۱
۲
Maua SP U20
Finished
۲۲:۳۰
Andradina EC U20
۰
۱
VOCEM U20
Finished
۲۲:۳۰
Noroeste U20
۱
۰
Gremio Desportivo Sao Carlense U20
Finished
۲۲:۳۰
  Bangladesh Premier League
Mohammedan Dhaka
۲
۴
Abahani Limited
Cancelled
۱۴:۳۰
Bangladesh Police Club
۰
۰
Uttar Baridhara Club
Finished
۱۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Aruba U20
۱
۴
El Salvador U20
Finished
۰۰:۳۰
Guatemala U20
۳
۱
Panama U20
Finished
۰۵:۰۰
Jamaica U20
۲
۰
Antigua & Barbuda U20
Finished
۲۳:۳۰
Trinidad and Tobago U20
۰
۵
Mexico U20
Finished
۰۷:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Baghdad FC
۰
۱
Al Diwaniya
Cancelled
۱۸:۳۰
Al Karkh
۱
۰
Al Kahrabaa
Cancelled
۱۸:۳۰
Al Naft SC
۳
۰
Al-Qasim SC
Finished
۱۸:۳۰
Zakho FC
۰
۰
Samarra
Finished
۱۸:۳۰
Al Minaa
۱
۱
Al Talaba
Finished
۲۱:۰۰
Naft Al-Wasat
۱
۲
Al Sinaah
Finished
۲۳:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۰
۳
Qviding FIF
Finished
۲۲:۰۰
Torns IF
۳
۰
IFK Malmo FK
Finished
۲۱:۳۰
Vanesrborgs IF
۰
۳
Tvaakers IF
Finished
۲۲:۰۰
  United States USL Women
Chicago City SC (W)
۱
۲
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۴:۳۰
Asheville City SC (W)
۱
۱
Charlotte Independence (W)
Finished
۰۱:۳۰
South Georgia Tormenta FC (W)
۸
۱
Tennessee SC (W)
Finished
۰۴:۰۰
Kings Hammer FC (W)
۲
۱
Flint City AFC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  China League One
Shaanxi Changan
۳
۲
Beijing Institute of Technology
Finished
۱۲:۰۰
Suzhou Dongwu
۳
۰
Guangxi Baoyun FC
Finished
۱۲:۳۰
Qingdao Youth Island
۳
۰
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۲:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۳
Kunshan
Finished
۱۲:۰۰
  United States USL League Two
West Chester United
۵
۰
Reading United AC
Finished
۰۴:۰۰
Golden State Force
۱
۱
Southern California Seahorses
Finished
۰۶:۳۰
FC Florida U23
۲
۲
The Villages
Finished
۲۳:۳۰
SC United Bantams
۳
۲
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
North Carolina Fusion U23
۲
۰
Charlotte Independence II
Finished
۰۴:۰۰
Charlotte Eagles
۶
۱
Wake FC
Finished
۰۳:۳۰
Toledo Villa FC
۳
۱
Cleveland Force SC
Finished
۰۳:۳۰
Boston City
۳
۲
Pathfinder FC
Finished
۰۴:۳۰
AC Commonwealth
-
-
Patuxent
Finished
۰۴:۳۰
  Indonesia President's Cup
Pusamania Borneo FC
۰
۰
Barito Putra
Finished
۱۳:۳۰
RANS Nusantara
۵
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۸:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۱
۲
Balcatta (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Carioca 2
America RJ
۰
۰
Friburguense RJ
Finished
۲۲:۳۰
AD Cabofriense
۱
۲
FC Goncalense
Finished
۲۲:۳۰
Macae Esporte
۰
۰
Artsul Futebol Clube
Finished
۲۲:۳۰
Americano
۱
۲
Sampaio Correa-RJ
Finished
۲۲:۳۰
Angra dos Reis EC
۰
۱
Marica RJ
Finished
۲۲:۳۰
  Mongolia Premier League
Deren
۱
۴
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۵:۳۰
FC Selenge Press Falcons
۰
۲
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۲:۳۰
  Malawi Super League
Dedza Dynamos
۲
۱
Sable Farming FC
Finished
۱۷:۰۰
  Norway NM Cup
Brattvag
۲
۴
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Levanger FK
۱
۲
Rosenborg BK
Finished
۲۰:۳۰
FK Arendal
۲
۳
IK Start Kristiansand
Finished
۲۰:۳۰
Moss
۱
۰
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
Tromsdalen UIL
۲
۰
Alta IF
Cancelled
۲۱:۰۰
IF Fram Larvik
۱
۲
Jerv
Cancelled
۲۰:۳۰
Elverum
۱
۳
Ham-Kam
Finished
۲۰:۳۰
Kjelsas Oslo
۱
۰
Mjondalen IF
Finished
۲۰:۳۰
Notodden FK
۱
۳
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۰
۳
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Junkeren
۱
۲
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
Strindheim IL
۱
۳
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
Flekkeroy IL
۲
۳
Odds Ballklubb
Finished
۲۰:۳۰
Vard Haugesund
۱
۲
Viking Stavanger
Finished
۲۰:۳۰
Fana IL Nesttun
۰
۱
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Byasen
-
-
Stjordals Blink
Cancelled
۲۰:۳۰
Gjovik-Lyn
۳
۲
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Byasen Toppfotball
۴
۳
Stjordals Blink
Cancelled
۲۰:۳۰
Os Turnforening
۱
۶
SK Brann Bergen
Finished
۲۰:۳۰
Brumunddal
۳
۴
Valerenga IF Oslo
Finished
۲۲:۰۵
Flint
۱
۵
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Reserve League
Ferro Carril Oeste Reserves
۰
۰
Tristan Suarez Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۲
۱
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Avenida
۱
۰
EC Veranópolis Recreativo Cultural
Finished
۰۳:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi
۵
۱
GBK Kokkola
Finished
۱۸:۳۰
Komeetat
۳
۲
OLS
Finished
۲۰:۰۰
KajHa
۴
۱
OTP
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Independiente Chivilcoy
۰
۰
Olimpo
Finished
۲۱:۳۰
Club Circulo Deportivo
۲
۲
Sportivo Desamparados
Finished
۲۲:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۳
۰
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۱:۳۰
Sol de Mayo
۱
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۲۳:۰۰
Sportivo Penarol
۲
۱
Sansinena
Cancelled
۲۲:۳۰
  Ireland U19 League
UC Dublin U19
۳
۳
Bohemians Dublin U19
Finished
۲۲:۳۰
  Australia FFA Cup
Maitland
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۱۳:۳۰
Logan Lightning
۵
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۴
Modbury Jets
Cancelled
۱۴:۳۰
Cooks Hill United
۰
۳
Newcastle Olympic
Finished
۱۴:۰۰
  Malaysia U19 Cup
UITM U19
۱
۱
Kuala Lumpur FA U19
Finished
۱۶:۴۵
Kuching FA U19
۰
۰
Petaling Jaya City U19
Finished
۱۲:۴۵
Pahang U19
۰
۰
Sabah U19
Finished
۱۳:۱۵
Selangor FA U19
۲
۰
Melaka United U19
Finished
۱۳:۱۵
Penang U19
۰
۱
Kedah U19
Finished
۱۳:۱۵
  Brazil Serie B
Chapecoense SC
۱
۲
CRB Clube de Regatas Brasil
Cancelled
۰۲:۳۰
  Brazil Amapaense
Macapa
۳
۴
Santana
Finished
۰۳:۴۵
  Netherlands Tweede Divisie
Kozakken Boys
۳
۱
GVVV Veenendaal
Finished
۲۲:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Portugal (W)
۴
۰
Greece (W)
Finished
۲۱:۳۰
Austria (W)
۴
۰
Montenegro (W)
Finished
۲۳:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۲
۱
FC Stockholm Internazionale
Finished
۲۱:۳۰
  Norway U19 Elite League
Tromso U19
۲
۲
Lillestrom U19
Finished
۱۸:۰۰
Brann U19
۱
۱
Viking U19
Finished
۱۷:۳۰
FK Bodo/Glimt U19
۱
۲
Valerenga U19
Finished
۱۶:۳۰
Rosenborg BK U19
۰
۱
Kristiansund BK U19
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Musan Salama
۲
۲
GrIFK Grankulla
Finished
۲۰:۳۰
SalPa Salo
۲
۱
FC Jazz Pori
Finished
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
Ferencvarosi TC
۰
۳
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۱
۲
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۹:۳۰
Universitatea Cluj
۹
۲
CS Sanatatea Cluj
Finished
۱۲:۰۰
LKS Lodz
۱
۰
Resovia Rzeszow
Finished
۱۳:۳۰
FK Novi Pazar
۲
۰
FK Decic Tuzi
Finished
۲۲:۳۰
FK Cukaricki Stankom
۱
۱
FK Tuzla City
Finished
۲۰:۰۰
Heimstetten
۳
۱
VfR Garching
Finished
۲۱:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Wisla Plock
Finished
۱۹:۳۰
Karlsruher SC
۲
۲
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۷:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۳
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۲۰:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۳
FC Zurich
Finished
۲۰:۳۰
Septemvri Sofia
۰
۲
Arda Kardzhali
Finished
۱۲:۳۰
Makedonija GjP
۲
۲
FC Drita Gjilan
Finished
۲۰:۳۰
GKS Dospel Katowice
۲
۳
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۳:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۴
۲
Motor Lublin
Finished
۱۸:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۲
۰
FK Backa Topola
Finished
۲۱:۳۰
DAC Dunajska
۰
۰
SK Slovan Bratislava
Finished
۲۰:۰۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۵
۰
FK Sloboda Tuzla
Finished
۲۰:۳۰
FC Viktoria Plzen
۹
۰
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۹:۰۰
TSV Havelse
۱
۳
Hannover 96
Cancelled
۲۰:۳۰
NS Mura
۳
۱
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۰۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۳
۱
MFK Kosice
Finished
۱۳:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۹:۳۰
FK Vojvodina Novi Sad
۳
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۲۰:۰۰
KRC Harelbeke
۰
۳
Zulte-Waregem
Finished
۲۰:۳۰
FC Sion Sitten
۱
۱
Neuchatel Xamax FC
Finished
۲۰:۳۰
FC Ingolstadt 04
۳
۱
FC Pipinsried
Finished
۲۱:۰۰
Rakow Czestochowa
۲
۱
Lechia Gdansk
Cancelled
۱۶:۰۰
Fenerbahce SK
۲
۲
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۹:۳۰
FC Dunav Ruse
۳
۰
PFC Litex Lovech
Finished
۱۹:۳۰
PFK Botev Vratsa
۳
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۲۰:۰۰
NK Maribor
۲
۲
FC Spartak Trnava
Finished
۲۰:۰۰
PFC Ludogorets Razgrad
۱
۱
SpVgg Greuther Furth
Finished
۲۰:۳۰
FV Fortuna Heddesheim
۱
۵
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۲۰:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۲
۱
FC Yantra Gabrovo
Finished
۲۰:۳۰
  United States US Open Cup
Los Angeles Galaxy
۱
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۷:۰۰
  Brazil Carioca U20
Nova Iguacu U20
۲
۱
Volta Redonda U20
Finished
۲۲:۳۰
Bangu AC RJ U20
۱
۰
CR Flamengo U20
Cancelled
۱۷:۳۰
Botafogo RJ U20
۰
۲
Vasco da Gama U20
Finished
۱۷:۳۰
Serrano RJ U20
۴
۲
Duque de Caxias U20
Cancelled
۲۰:۳۰
  Peru Reserve League
Deportivo Municipal Reserves
۱
۰
CD Coopsol Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Llacuabamba Reserves
۳
۱
Union Huaral Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Carlos Manucci Reserves
۱
۰
FC Carlos Stein Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Universidad San Martin Reserves
۲
۴
Sport Boys Reserves
Finished
۲۰:۳۰
  Kenya Super League
Kibera Black Stars
۰
۳
Mully Children Family
Cancelled
۱۶:۳۰
Administration Police Bomet
۱
۰
Naivas FC
Finished
۱۴:۳۰
Silibwet
۴
۲
Kisumu All Stars
Finished
۱۶:۳۰
Vihiga United
۰
۱
Shabana FC
Finished
۱۶:۳۰
Fortune Sacco
۲
۰
Mombasa Elite
Finished
۱۶:۳۰
Mwatate United
۲
۳
Muranga Seal
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Mokpo City
۰
۱
Hwaseong FC
Finished
۱۴:۳۰
  Lithuania A Lyga
Siauliai FA
۰
۱
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۲۰:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۲
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۲۱:۳۰
Lietava Jonava
۰
۵
FK Panevezys
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Karlbergs BK
۱
۱
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۲۲:۰۰
Smedby AIS
۳
۱
Varmbols FC
Finished
۲۲:۰۰
Nykopings BIS
۴
۱
Trosa Vagnharad SK
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Sandviks IK
۰
۰
Sund IF
Finished
۲۲:۰۰
Algarna-Harnosand IF
۲
۱
Umea FC Academy
Finished
۲۱:۳۰
  Bhutan Premier League
Terton FC
۱
۱
Namlha FC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Division 1
Toronto Awaba
۴
۱
Singleton Strikers FC
Finished
۱۴:۳۰
West Wallsend SC
۲
۳
Wallsend FC
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۱
FC Anyang
Cancelled
۱۵:۰۰
Gyeongnam FC
۰
۰
Chungnam Asan
Finished
۱۴:۳۰
Seoul E-Land FC
۲
۳
Ansan Greeners
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NSW Premier League Youth
Manly United FC U20
۰
۱
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۴:۱۵
Mt Druitt Town Rangers U20
۶
۳
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۵:۰۰
  Ethiopia Premier League
Bahir Dar Kenema FC
۱
۰
Dire Dawa
Cancelled
۱۴:۳۰
Welkite Ketema
۱
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۱
EIF Ekenas
Finished
۲۰:۰۰
Japs
۱
۴
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۲۰:۰۰
IF Gnistan Helsinki
۰
۱
FC TPS Turku
Finished
۲۰:۰۰
PIF Parainen
۰
۲
FF Jaro
Finished
۲۰:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۴
۰
PK-35
Cancelled
۲۰:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
FC Jarfalla
۱
۶
IFK Stocksund
Finished
۲۲:۰۰
Sandvikens AIK FK
۰
۱
IFK Österåker FK
Finished
۲۲:۰۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Club Atletico Parana
۰
۰
Boca Unidos
Finished
۲۳:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۳
۴
Sävedalens IF
Finished
۲۱:۳۰
Torslanda IK
۲
۴
Vastra Frolunda IF
Finished
۲۱:۰۰
  Maldives Dhivehi Premier League
Maziya SRC
۴
۰
TC Sports Club
Finished
۲۰:۳۰
Super United Sports
۱
۳
Green Streets
Finished
۱۵:۳۰
  Gambia Division 2
Kanifing East FC
۱
۱
Jam City
Finished
۲۰:۳۰
BK Milan
۲
۱
Red Hawks
Cancelled
۲۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Albany Creek
۰
۰
Magic United TFA
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۳
۰
North Star
Finished
۱۴:۴۵
  Algeria U19 League
JSM Bejaia U19
۳
۲
JS Bordj Menaiel U19
Finished
۱۲:۰۰
USM Annaba U19
۱
۰
AS Ain M'lila U19
Finished
۱۲:۰۰
CS Constantine U19
۱
۱
MO Constantine U19
Cancelled
۱۲:۰۰
  Cambodia Cup
Phnom Penh Galaxy FC
۲
۱
Asia Euro United FC
Finished
۱۳:۰۰
Soltilo Angkor
۲
۰
Banteay Meanchey
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Santarritense U20
۰
۰
America MG U20
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
HK Kopavogur (W)
۲
۰
Grindavik (W)
Finished
۲۳:۴۵
  Australia NPL New South Wales Women
NWS Koalas (W)
۲
۱
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Norway 3. Division avd. 4
Randesund
۵
۱
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۲۰:۳۰
  Mauritania Division 2
Etoile Nouakchott
۱
۱
ASC Gendrim
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Lidkopings FK
۳
۰
Stenungsunds IF
Finished
۲۲:۰۰
  Belarus Cup
Volna Pinsk
۲
۳
Dinamo Minsk
Finished
۲۱:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۰
۱
Dinamo Brest
Finished
۱۹:۱۵
Ostrovets
۱
۲
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۲۰:۳۰
FC Baranovichi
۱
۳
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۰۰
Zhodino-Uzhnoe
۰
۲
Torpedo Zhodino
Finished
۱۸:۳۰
FC Molodechno
۰
۳
Slavia Mozyr
Finished
۱۹:۰۰
FK Krumkachy Minsk
۰
۳
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۹:۳۰
FC Orsha
۱
۳
FC Gomel
Finished
۲۰:۰۰
Technolog Mogilev
۲
۴
FC Belshina Bobruisk
Finished
۲۱:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Istaravshan
۲
۱
FK Eskhata Khujand
Cancelled
۱۷:۰۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Ben Guerdane
۰
۲
US Monastir
Finished
۲۰:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Southside Eagles U23
۳
۱
Mitchelton U23
Finished
۱۴:۰۰
  Lithuania II Lyga
Vilnius FK Zalgiris C
۰
۱
Suduva Marijampole II
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
KäPa/PuLe
۴
۳
PPJ Helsinki
Finished
۲۰:۰۰
FC LaPa
۰
۶
Kiffen
Finished
۲۰:۰۰
  Poland IV Liga
MKS Piaseczno
۲
۲
Mlawianka Mlawa
Finished
۲۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۱
۱
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Relegation Group
ES Hammam Sousse
۰
۰
ES Metlaoui
Finished
۲۰:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia Latvia Cup
SC Grobinas
۲
۰
FK Smiltene
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Aster Brasil
۰
۳
Nova Venecia FC
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید