0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England League Cup
Manchester United
-
-
Nottingham Forest
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  France Ligue 1
Montpellier HSC
-
-
Paris Saint-Germain FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AS Monaco
-
-
A.J. Auxerre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Olympique Lyonnais
-
-
Stade Brestois 29
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Nantes
۰
۱
Olympique Marseille
inprogress
۲۱:۳۰
RC Lens
-
-
OGC Nice
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
OSC Lille
۰
۰
Clermont
inprogress
۲۱:۳۰
Stade Rennes FC
-
-
Racing Club Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Stade de Reims
۴
۲
FC Lorient
inprogress
۲۱:۳۰
Angers SCO
۱
۱
AC Ajaccio
inprogress
۲۱:۳۰
FC Toulouse
۴
۱
ES Troyes AC
inprogress
۲۱:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Perspolis Teheran
۰
۰
Aluminium Arak
Finished
۱۵:۴۵
Sepahan
۴
۱
Gol Gohar
Finished
۱۵:۰۰
Malavan
۱
۰
Nassaji Mazandaran
Finished
۱۵:۰۰
Tractor Sazi FC
۱
۰
Foolad Khuzestan FC
Finished
۱۴:۰۰
  Portugal Primeira Liga
CS Maritimo Funchal
۰
۰
FC Porto
inprogress
۲۲:۳۰
FC Arouca
۰
۳
SL Benfica
Finished
۰۰:۴۵
  Spain La Liga
Real Betis
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Italy Coppa Italia
AS Roma
-
-
Cremonese
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AC Fiorentina
۲
۱
Torino FC
Finished
۲۰:۳۰
  Germany DFB Pokal
1. FSV Mainz 05
۰
۰
FC Bayern Munich
inprogress
۲۳:۱۵
RB Leipzig
۳
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
۳
۲
Umraniyespor
Finished
۲۰:۳۰
Trabzonspor
۲
۰
Antalyaspor
Finished
۲۰:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۴
۱
Hatayspor
Finished
۱۷:۳۰
Kasimpasa SK
۵
۱
Giresunspor
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Division A
Eupen
۱
۱
Racing Genk
Finished
۲۱:۱۵
  Scotland Premiership
Celtic FC
۰
۰
FC Livingston
inprogress
۲۳:۱۵
Hearts Of Midlothian FC
۰
۰
Glasgow Rangers FC
inprogress
۲۳:۱۵
Kilmarnock
۰
۰
Dundee United FC
inprogress
۲۳:۱۵
Aberdeen FC
۰
۰
Saint Mirren FC
inprogress
۲۳:۱۵
Motherwell
۰
۰
St. Johnstone
inprogress
۲۳:۱۵
  World FIFA Club World Cup
Al Ahly Cairo
۱
۰
Auckland City
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Baiano 1
Juazeirense
۰
۰
Bahia de Feira
Finished
۰۳:۰۰
  Spain Primera Division Women
Real Madrid (W)
-
-
Real Sociedad (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Valencia (W)
۰
۴
FC Barcelona (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sevilla FC (W)
۱
۰
Sporting de Huelva (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Primera A
Boyaca Chico
۱
۰
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
America de Cali
۴
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۲:۴۰
  Switzerland Swiss Cup
Grasshopper Club Zurich
۱
۱
FC Basel
inprogress
۲۲:۴۵
  Belgium Beker van Belgie
Union St.-Gilloise
۰
۰
Royal Antwerp FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Brazil Campeonato Capixaba
Rio Branco ES
۲
۱
Estrela do Norte ES
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Itapemirim
۰
۱
Porto Vitoria
inprogress
۲۲:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qabala
۰
۳
Sabah
Finished
۱۴:۳۰
PFC Neftchi Baku
۱
۰
FK Zira
Finished
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates UAE President Cup
Fujairah FC
۱
۲
Al Wasl
Finished
۲۰:۰۰
Al Khaleej Khor Fakkan
۰
۱
Al Ain
Finished
۱۶:۴۰
Ittihad Kalba
۳
۴
Al Bataeh
Finished
۲۰:۰۰
Gulf Heroes FC
۱
۶
Al Jazira
Finished
۱۶:۵۰
  Brazil Cearense 1
Ferroviario
۱
۱
Ceara CE
Finished
۰۲:۳۰
Maracana EC
۱
۱
Iguatu CE
Finished
۰۲:۳۰
  South America South American Championship U20
Brazil U20
۳
۱
Ecuador U20
Finished
۰۲:۰۰
Uruguay U20
۱
۰
Colombia U20
Finished
۰۴:۳۰
  Netherlands Eredivisie
RKC Waalwijk
۱
۱
Go Ahead Eagles
inprogress
۲۲:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Alacranes De Durango
۴
۳
Cancun FC
Finished
۰۲:۳۵
CF Atlante
۳
۰
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۴:۳۵
Dorados
۱
۲
Pumas Tabasco
Finished
۰۶:۳۵
  Saudi Arabia Division 1
Al Hazm
۲
۱
Al-Orubah
Finished
۱۶:۲۰
Al-Arabi Al-Saudi
۱
۱
Al Qaisumah
Finished
۱۶:۱۵
Al-Shoalah
۱
۲
Hajer
Finished
۱۶:۰۵
AL Ain
۱
۲
Al Sahel
Finished
۱۶:۳۵
  Italy Serie C, Group A
Pordenone
۱
۱
AC Renate
Finished
۱۷:۰۰
AC Pro Sesto
۱
۰
Mantova
Finished
۲۰:۳۰
Calcio Lecco
۲
۱
Albinoleffe
Finished
۲۰:۳۰
US Pergolettese
۰
۱
Juventus U23
Finished
۲۰:۳۰
Pro Vercelli
۰
۲
Pro Patria
Finished
۲۰:۳۰
Vicenza
۱
۲
Novara
Finished
۲۰:۳۰
AC Trento
۱
۱
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۲۰:۳۰
Feralpisalo
۰
۰
Padova
Finished
۲۰:۳۰
Virtus Verona
۰
۰
Triestina Calcio
Finished
۲۰:۳۰
Piacenza Calcio
۰
۲
Sangiuliano City Nova
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie C, Group C
ASD Nuova Monterosi
۰
۰
Pescara
Finished
۱۷:۰۰
Catanzaro
۱
۰
FC Turris Neapolis 1944
Finished
۲۰:۳۰
Juve Stabia
-
-
Crotone
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Foggia
-
-
Taranto Sport
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Potenza Calcio
۲
۴
Avellino
Finished
۱۷:۰۰
Fidelis Andria 1928
-
-
Virtus Francavilla
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Latina Calcio
-
-
Viterbese
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Giugliano
۲
۲
Messina
Finished
۱۷:۰۰
  Indonesia Liga 3
PS Palembang
۲
۱
KMP Bumara FC
Finished
۱۲:۱۵
Persimuba Musi Banyuasin
۲
۱
David FC
Finished
۱۰:۰۰
  Ghana Premier League
Dreams FC
۰
۱
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
King Faisal Babes FC
۲
۳
Medeama
Finished
۱۸:۳۰
Kotoku Royals FC
۳
۲
Bibiani Gold Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
۶
۲
Real Tamale United
Finished
۱۸:۳۰
Hearts of Oak
۰
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
  Kuwait Premier League
Al-Arabi Kuwait
۱
۱
Al Kuwait
Finished
۱۹:۴۵
Al Sahel Abu Halifa
۱
۱
Al-Salmiyah
Finished
۱۷:۰۵
  Portugal U23 League
Benfica U23
۱
۱
Estoril U23
Finished
۱۶:۳۰
Estrela Da Amadora U23
۳
۲
Famalicao U23
Finished
۱۴:۳۰
  Israel State Cup
Maccabi Tel-Aviv
۳
۰
Maccabi Petach Tikva
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Afula
۰
۴
Beitar Jerusalem
Finished
۲۱:۰۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Nasarawa United
۱
۲
Plateau United
Finished
۱۸:۳۰
Kwara United
۲
۱
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Remo Stars
۱
۰
Enyimba
Finished
۱۸:۳۰
Gombe United
۲
۱
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Rabo Peixe
۲
۱
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۹:۳۰
  England League One
Oxford United
۰
۰
Barnsley FC
inprogress
۲۳:۱۵
  World Friendly Club Matches
Zorya Luhansk
۰
۰
AC Horsens
Finished
۱۴:۳۰
SK Slovan Bratislava B
۱
۰
FK Inter Bratislava
Finished
۲۰:۰۰
FC Kosice
۱
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۴:۳۰
ND Gorica
۱
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia Elblag
۱۰
۰
Jaguar Gdansk
Finished
۲۱:۰۰
Radunia Stezyca
۰
۱
Cartusia Kartuzy
Finished
۱۴:۳۰
Trinec
۰
۰
FC Hlucin
Finished
۱۸:۳۰
Stomil Olsztyn
۲
۱
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۴:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۱
۰
PFC Litex Lovech
Finished
۱۶:۰۰
FC 1980 Wien
۲
۲
SV Schwechat
Finished
۲۱:۰۰
FK Backa Topola
۲
۱
FK Graficar Beograd
Finished
۱۶:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۰
۱
CS Corvinul Hunedoara
Finished
۱۳:۳۰
Sparta Prague B
۲
۰
Sokol Hostoun
Finished
۱۴:۰۰
PFC Cherno More Varna
۲
۱
FC Dunav Ruse
Finished
۱۸:۳۰
SK Sturm Graz II
۳
۲
SC Sparkasse Elin Weiz
inprogress
۲۲:۱۵
FSV Fernwald
۱
۸
TSV Steinbach
inprogress
۲۱:۳۰
Banik Ostrava B
۱
۴
Slavia Prague B
Finished
۱۴:۰۰
FC Hurth
۱
۰
Ahrweiler BC
inprogress
۲۲:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۳
۳
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۲:۳۰
FC Metternich
۱
۲
FV Engers 07
inprogress
۲۲:۳۰
Torpedo Zhodino
۲
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۲:۰۰
Partizan Bardejov
۵
۲
FK Svidnik
Finished
۱۶:۰۰
NK Maribor
۴
۴
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۸:۰۰
ASK Klagenfurt II
۱۰
۰
St. Jakob/Ros
Finished
۲۱:۳۰
VfB Bottrop
۰
۰
Kleve
inprogress
۲۲:۰۰
Hadamar
۰
۱
SV 1919 Mainz Gonsenheim
inprogress
۲۲:۰۰
Bonner SC
۰
۰
SpVg Porz 1919
inprogress
۲۲:۰۰
FK Rubin Kazan
۶
۰
Navbahor
Finished
۱۸:۰۰
NK Domzale
۸
۰
Kolhketi Khobi
Finished
۱۹:۳۰
KAC 1909
۲
۲
SK Treibach
Finished
۲۰:۳۰
St. Anna
۱
۵
Weinland Gamlitz
Finished
۲۰:۳۰
FK Omladinac Novi Banovci
۲
۱
OFK Belgrade
Finished
۱۳:۳۰
Ohrid
۱
۲
Bregalnica Stip
Finished
۱۴:۳۰
PFC Cherno More Varna
۱
۰
FC Sozopol
Finished
۱۵:۳۰
FK Velez Mostar
۰
۰
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۵:۳۰
Molde FK
۸
۱
Brattvag
Finished
۱۵:۳۰
IMT Novi Belgrade
۴
۰
FK Brodarac
Finished
۱۵:۳۰
Budaorsi SC
۰
۰
Szekszardi Ufc
Finished
۱۵:۳۰
FC Slovan Rosice
۴
۲
TJ Sokol Bohunovice
Finished
۱۹:۰۰
  Egypt Division 2
Al Masry Salloum FC
۱
۱
Dekernes
Finished
۱۶:۳۰
Baladiyet El Mahallah
۰
۰
Tanta
Finished
۱۶:۳۰
Abu Qir Semad FC
۳
۱
Al Olympi
Finished
۱۶:۳۰
Proxy SC
۲
۰
Pioneers FC
Finished
۱۶:۳۰
El Mansoura
۰
۱
Kafr El Sheikh SC
Finished
۱۶:۳۰
Gomhoryet Shebin
۱
۰
Al Hilal El Dabaa
Finished
۱۶:۳۰
Itehad Nabarouh
۰
۰
Al Magd
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Miedz Legnica
۲
۲
KKS Lech Poznan
inprogress
۲۱:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. B
Bayelsa United
۱
۱
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
Lobi Stars
۱
۰
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Rivers United Dolphins
۲
۰
Wikki Tourist
Finished
۱۸:۳۰
  Kenya Premier League
Wazito FC
۰
۳
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۰
۵
Kenya Police FC
Finished
۱۵:۳۰
AFC Leopards
۱
۰
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Pianese
۱
۱
US Gavorrano
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Paulista Serie A3
Desportivo Brasil
۱
۱
Gremio Prudente
inprogress
۲۱:۳۰
Matonense SP
۰
۱
Sertãozinho FC
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Preto
۱
۱
Itapirense
inprogress
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۰
Atletico Votuporanguense SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Belgium First Division B
Club Brugge II
۱
۰
Lierse SK
Finished
۲۱:۰۰
  India I-League
Kenkre
۳
۳
Roundglass Punjab FC
Finished
۱۷:۰۰
  Czech Republic Czech Cup
Dynamo Ceske Budejovice
۲
۰
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I
Paksi FC
۱
۳
Ferencvarosi TC
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Goiano 1
Ipora EC
۱
۰
Goianesia
inprogress
۲۲:۰۰
Inhumas Esporte Clube
۰
۰
Goias EC
inprogress
۲۲:۰۰
  Cameroon Elite Two
Foncha Street Of Bamenda
۱
۱
Dynamo de Douala
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Alagoano
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۱
۲
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۳:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Apollon Paralimniou
۴
۳
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Deportivo La Coruna (W)
۲
۱
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۹:۳۰
Granada (W)
۳
۰
CD Juan Grande (W)
Finished
۱۴:۳۰
SE AEM (W)
۰
۱
Rayo Valecano (W)
Finished
۲۰:۲۹
UD Granadilla Tenerife B (W)
۲
۱
DUX Logrono (W)
Finished
۲۰:۳۰
Eibar (W)
۰
۱
Osasuna (W)
Finished
۱۹:۳۰
FC Barcelona B (W)
۲
۱
Real Oviedo (W)
Finished
۱۸:۰۰
Espanyol (W)
۰
۰
Cacereno (W)
Finished
۱۹:۳۰
Fundacion Albacete (W)
۰
۰
Cordoba (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Paulista Serie A2
Juventus SP
۰
۱
AD São Caetano do Sul
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Claro SP
۲
۲
Monte Azul SP
inprogress
۲۱:۳۰
Primavera SP
۲
۲
EC XV de Novembro (Piracicaba)
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Rockmount AFC
۰
۰
Ringmahon Rangers
inprogress
۲۳:۱۵
  Italy Coppa Italia Serie D
SS Cavese
۱
۰
FC Francavilla
Finished
۱۷:۰۰
  Hungary Hungary Cup
MTK Budapest
۰
۲
Mezokovesdi SE
Finished
۲۰:۳۰
  Greece U19 Super League
PAOK Salonika U19
۰
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۷:۰۰
  Gambia Division 2
Latrikunda Utd
۱
۲
Immigration FC
Finished
۱۹:۳۰
Medical FC
۱
۲
Gunjur United
Finished
۱۹:۳۰
Young Africans Banjul
۳
۱
Jarra West FC
Finished
۱۹:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Iztapa
۲
۲
CSD Municipal
inprogress
۲۱:۳۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۰
۱
Xinabajul
Finished
۲۰:۳۰
Guastatoya
۴
۰
Malacateco
Finished
۲۰:۳۰
  Syria Division 2
Ommal Hama
۱
۲
Al Sahel Tartous
Finished
۱۴:۳۰
Al Tall
۵
۲
Jrmana
Finished
۱۴:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Karkh
۳
۱
Erbil SC
Finished
۱۵:۰۰
  World Premier League International Cup
FC Liverpool U21
۱
۲
Hertha BSC Berlin U21
inprogress
۲۲:۳۰
Stoke City U21
۰
۲
GNK Dinamo Zagreb U21
inprogress
۲۲:۳۰
Blackburn Rovers U21
۲
۰
Celtic U21
inprogress
۲۲:۳۰
Fulham U21
۲
۰
VfL Wolfsburg U21
inprogress
۲۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD Municipal Grecia
-
-
CS Herediano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Kenya League Women
Gaspo FC (W)
۱۱
۰
Kayole Starlet (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Belgium Super League Women
Eendracht Aalst (W)
۰
۰
Standard Liege (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Paranaense 1
Foz do Iguacu
۲
۵
Independiente FSJ
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Carioca 1
Audax Rio RJ
۰
۰
Bangu RJ
inprogress
۲۲:۰۰
  Togo Premier Division
Dyto FC
۱
۱
Gomido
Finished
۱۸:۳۰
FC Espoir Tsevie
۲
۱
Tambo FC
Finished
۱۸:۳۰
  El Salvador Reserves League
CD Aguila Reserves
۲
۰
AD Isidro Metapan Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves
۳
۰
CD Dragon Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  England Isthmian League Premier
Kingstonian FC
۰
۰
Margate FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Brazil Amazonense
Rio Negro AM
۰
۰
Amazonas FC
inprogress
۲۳:۰۰
Manauara EC AM
۰
۰
Iranduba AM
inprogress
۲۳:۰۰
  England Southern League Premier Division South
Tiverton Town FC
۰
۰
Hanwell Town
inprogress
۲۳:۱۵
Yate Town FC
۰
۰
Hendon FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Germany Regionalliga North
SV Werder Bremen II
۱
۲
1. FC Phoenix Luebeck
inprogress
۲۱:۳۰
  Ghana 1. Division
Nzema Kotoko FC
۴
۲
Kenpong Football Academy
Finished
۱۸:۳۰
  Malta Premier League
Sirens FC
۲
۳
Valletta FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Piauiense
Comercial Atletico Clube
۰
۲
River AC
inprogress
۲۲:۱۵
AA Corisabba
۰
۰
Parnahyba PI
inprogress
۲۲:۱۵
  Ireland Leinster Senior League
St Mochtas
۰
۰
Malahide
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Wales Women Premier League
Swansea City Ladies AFC (W)
۰
۰
The New Saints (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Qatar Reserve League
Qatar U23
۲
۲
Umm Salal SC U23
Finished
۱۸:۳۰
Al Gharafa SC U23
۱
۱
Al Rayyan SC U23
Finished
۱۹:۳۰
  Mali League Women
AS Real (W)
۱
۰
AS Momo Sikasso (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Cameroon League Women
AS Awa FF (W)
۰
۱
AS Fortuna Mfou (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Liberia First Division
LPRC Oilers FC
۱
۲
Jubilee FC
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Sul-Matogrossense, Group A
Comercial MS
۰
۰
Coxim
inprogress
۲۲:۳۰
  Guatemala Reserve League
Guastatoya Reserves
۲
۲
Malacateco Reserves
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید