0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Atalanta Bergamo
۰
۰
AC Fiorentina
inprogress
۱۹:۳۰
Sassuolo
۵
۰
Salernitana
Finished
۱۶:۳۰
Sampdoria
۰
۳
SSD Monza 1912
Finished
۱۶:۳۰
Lecce
۱
۱
Cremonese
Finished
۱۶:۳۰
SS Lazio
۴
۰
Spezia
Finished
۱۴:۰۰
  France Ligue 1
AS Monaco
۴
۱
FC Nantes
inprogress
۱۸:۳۵
FC Lorient
۲
۱
OSC Lille
Finished
۱۴:۳۰
AC Ajaccio
۱
۳
Clermont
Finished
۱۶:۳۰
FC Toulouse
۴
۲
Montpellier HSC
inprogress
۱۶:۳۰
A.J. Auxerre
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۱۶:۳۰
ES Troyes AC
۲
۲
Stade de Reims
Finished
۱۶:۳۰
  Spain La Liga
Celta de Vigo
۱
۰
Real Betis
Finished
۱۷:۴۵
Girona FC
۲
۱
Real Sociedad
inprogress
۲۰:۰۰
RCD Espanyol
۲
۲
Valencia CF
Finished
۱۵:۳۰
  England Premier League
Leeds United
۰
۰
Aston Villa
inprogress
۱۹:۰۰
Manchester City
۶
۳
Manchester United
Finished
۱۶:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Hilal Riyadh
۱
۲
Al Taawon Buraidah
inprogress
۱۸:۵۰
Al-Nassr Riyadh
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Feiha
۱
۲
Al Shabab Riyadh
inprogress
۱۸:۵۰
Al Fateh
-
-
Abha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۲
۱
FC Rostov
inprogress
۱۷:۰۰
Nizhny Novgorod
۱
۰
FK Spartak Moscow
inprogress
۱۹:۳۰
FK Akhmat Grozny
۲
۰
FK Dinamo Moscow
inprogress
۱۹:۳۰
FK Fakel Voronezh
۲
۲
Torpedo Moskva
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands Eredivisie
NEC Nijmegen
۱
۱
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۶:۰۰
Fortuna Sittard
۲
۰
FC Volendam
Finished
۱۳:۴۵
RKC Waalwijk
۲
۲
Sparta Rotterdam
Finished
۱۸:۱۵
FC Emmen
-
-
SC Heerenveen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Excelsior Rotterdam
۰
۱
FC Utrecht
Finished
۱۶:۰۰
  Greece Super League
Olympiakos Piraeus FC
۲
۰
PAE APS Atromitos Athens
Finished
۱۶:۳۰
Asteras Tripolis
۲
۰
OFI FC
Finished
۱۵:۳۰
Volos NFC
۲
۰
Aris Thessaloniki
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Bundesliga
FC Schalke 04
۲
۳
FC Augsburg
inprogress
۱۹:۰۰
Hertha BSC Berlin
۱
۱
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۱۷:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۲
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۱:۰۰
Jeju United
۱
۲
Gangwon FC
Finished
۰۸:۳۰
  Colombia Primera A
Once Caldas
۰
۱
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۰:۳۵
La Equidad
۱
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۲:۴۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۴۵
  Brazil Serie A
Goias EC
۰
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista
۲
۰
Cuiaba
Finished
۰۳:۳۰
Atletico Paranaense
۲
۰
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۱
۲
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۳۰
CR Flamengo RJ
۴
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۱:۳۰
  Turkey Super Lig
Torku Konyaspor
۱
۰
Umraniyespor
Finished
۱۷:۳۰
Besiktas JK
۰
۰
Fenerbahce SK
inprogress
۲۰:۳۰
Alanyaspor
۱
۱
Giresunspor
Finished
۱۵:۰۰
Sivasspor
۱
۲
Hatayspor
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark Superligaen
FC Copenhagen
۰
۰
AGF Aarhus
inprogress
۱۹:۳۰
FC Midtjylland
۱
۱
Viborg FF
Finished
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
۲
۱
Lyngby BK
inprogress
۱۷:۳۰
Silkeborg IF
۲
۱
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Slavia Praha
۰
۰
FC Slovan Liberec
inprogress
۲۰:۳۰
FC Zlin
۰
۱
FC Slovacko
inprogress
۱۷:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۱
۰
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۷:۳۰
FK Teplice
۲
۰
Pardubice
inprogress
۱۷:۳۰
  Chile Primera Division
Curico Unido
۱
۰
La Serena
Finished
۰۲:۳۰
Colo Colo
-
-
Universidad Catolica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nublense
۲
۲
O'Higgins
Finished
۱۸:۳۰
  United States MLS
Montreal Impact
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles Galaxy
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۶:۰۰
Charlotte
۴
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۱:۰۰
San Jose Earthquakes
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۵:۳۰
Columbus Crew
۲
۱
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
Vancouver Whitecaps
۲
۰
Austin FC
Finished
۰۵:۳۰
FC Cincinnati
۲
۳
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
New York City FC
۰
۰
Orlando City SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
AL Dhafra
۳
۱
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۱۶:۴۵
Al Ain
۱
۰
Ittihad Kalba
inprogress
۱۹:۳۰
Al Bataeh
۰
۲
Al Wahda
inprogress
۱۶:۴۵
  Mexico LIGA MX
CF Rayados de Monterrey
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۱:۳۵
Cruz Azul
۲
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۵:۳۵
San Luis
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Toluca FC
۰
۰
Gallos Blancos Queretaro
inprogress
۲۰:۳۰
CF Atlas Guadalajara
۱
۰
Necaxa
Finished
۰۳:۳۵
  Japan J3 League
Iwaki SC
۴
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۷:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Ehime FC
Finished
۰۷:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
SC Sagamihara
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۴
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۷:۳۰
Imabari FC
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۷:۳۰
  Qatar Stars League Cup
Al Arabi
۰
۰
Al Markhiya
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Gharafa
۱
۰
Al Duhail
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Rayyan
۱
۱
Al-Shamal
inprogress
۱۹:۴۵
  Argentina Liga Profesional
Banfield
۱
۱
Godoy Cruz
Finished
۰۰:۳۰
Arsenal de Sarandi
۰
۱
Independiente
Finished
۰۳:۰۰
  Ecuador Serie A
Mushuc Runa
۰
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۴:۳۰
Club 9 de Octubre
۲
۲
LDU Quito
Finished
۰۲:۱۵
Orense SC
-
-
Delfin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Tanzania Premier League
Simba SC
۲
۰
Dodoma
inprogress
۱۹:۳۰
Mtibwa Sugar
۲
۲
Mbeya City
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera B
Copiapo
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۰:۰۰
CD Puerto Montt
۲
۱
Santiago Morning
Finished
۰۰:۰۰
  Serbia Super Liga
Mladost Novi Sad
۰
۴
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Finished
۱۸:۳۰
Partizan Belgrade
۰
۰
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۰:۳۰
Spartak Subotica
۱
۲
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۶:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
۲
۰
York United FC
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie B
Ituano SP
۱
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۱:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۲
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۰:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۲
Gwangju FC
Finished
۰۸:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۲
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۵:۰۰
JK Nomme Kalju
۰
۱
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۷:۴۵
  Switzerland Super League
FC Luzern
۱
۲
BSC Young Boys Bern
Finished
۱۸:۰۰
FC Sion Sitten
۱
۳
FC Winterthur
Finished
۱۵:۴۵
FC Lugano
۱
۰
Servette Geneve FC
Finished
۱۸:۰۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۳
۰
Sfintul Gheorghe
Finished
۱۸:۳۰
Dacia Buiucani
۰
۰
CS Petrocub
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia Super Liga
SK Slovan Bratislava
۱
۲
Podbrezova
inprogress
۱۹:۰۰
FC Vion Zlate Moravce
۰
۲
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۹:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۳:۰۰
Balestier Khalsa FC
۵
۳
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۰۰
  Spain LaLiga 2
Granada CF
۰
۰
SD Huesca
inprogress
۲۰:۰۰
Alaves
۳
۱
Ponferradina
Finished
۱۷:۴۵
Leganes
۱
۲
Albacete Balompie
Finished
۱۷:۴۵
Real Oviedo
۰
۲
FC Cartagena
inprogress
۲۰:۰۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۲
۱
Managua FC
Finished
۰۰:۳۰
Matagalpa FC
۲
۵
Juventus Managua FC
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
LD Alajuelense
۴
۳
AD Municipal Grecia
Finished
۰۵:۳۰
CS Herediano
۲
۲
AD San Carlos
Finished
۰۵:۳۰
Puntarenas FC
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
  Romania Liga II
Otelul Galati
۲
۱
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۱:۳۰
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
۲
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
FC Brasov
۰
۰
CSM Slatina
Finished
۱۱:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۴
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۱:۳۰
  Austria 2. Liga
Floridsdorfer AC
۲
۱
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۲:۰۰
  Kazakhstan Premier League
Tobol Kostanay
۳
۱
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۲:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۱
۲
Kairat Almaty
Finished
۱۲:۳۰
FC Turan
۲
۲
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۳
۱
FK Aktobe
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
۰
۰
Qviding FIF
inprogress
۱۷:۳۰
  Japan J2 League
Zweigen Kanazawa
۳
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Vegalta Sendai
۰
۲
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۰
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۲
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Los Cabos United
۰
۰
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۵:۳۰
Mineros de Fresnillo
۱
۲
Chihuahua FC
Finished
۰۱:۳۰
Mexicali FC
۰
۳
Tecos
Finished
۰۴:۳۰
CF Pachuca Premier
-
-
Inter Playa del Carmen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Halcones de Zapopan
۲
۴
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۰:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Chalatenango
۰
۰
Jocoro FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Atletico Marte
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
Santa Tecla FC
۱
۴
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۴:۴۵
  Venezuela Primera Division
Monagas SC
۰
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۰:۳۰
Carabobo FC
۰
۲
Zamora FC
Finished
۰۲:۴۵
  United States USL Championship
Miami FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۲:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۱
San Antonio FC
Finished
۰۲:۳۰
Loudoun United FC
۰
۴
Detroit City FC
Finished
۰۲:۰۰
Phoenix Rising
۵
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۶:۰۰
Orange County SC
۲
۲
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
Rio Grande Valley FC
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۴:۰۰
Oakland Roots SC
۲
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
Hartford Athletic
۶
۳
Charleston Battery
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۲
۴
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۲:۳۰
  Hong Kong FA Cup
Resources Capital FC
۱
۲
Hong Kong FC
Finished
۱۰:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Bologna U19
۰
۳
AC Milan U19
Finished
۱۲:۳۰
Fiorentina U19
۳
۰
Hellas Verona U19
Finished
۱۴:۳۰
  England Championship
Stoke City FC
۰
۴
Watford FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
U.L.M. Wolfsburg
۰
۱
FT Braunschweig
Finished
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
۱
۱
HSC Hannover
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Celle
۲
۱
Heeslinger SC
Finished
۱۶:۳۰
Blau-Weiss Papenburg
۱
۱
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
  Uzbekistan Super League
Pakhtakor Tashkent
۰
۱
Nasaf Qarshi
Finished
۱۶:۳۰
PFK Dinamo Samarkand
۱
۱
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Wong Tai Sin
۰
۱
Central & Western
Finished
۰۹:۰۰
Metro Gallery FC
۰
۱
Hoi King
Finished
۰۹:۰۰
Yuen Long FC
۳
۲
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۱
۰
Eastern District
Finished
۰۹:۰۰
Sha Tin
۷
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۴
۱
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
  Japan Nadeshiko League Women
Angeviolet Hiroshima (W)
۱
۱
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
AS Harima Albion (W)
۳
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Ehime FC (W)
۰
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۱
۲
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Cali F.C.
۰
۱
Cucuta Deportivo
Finished
۰۲:۴۰
Real Cartagena
۰
۰
Boca Juniors de Cali
Finished
۰۰:۳۰
  United States NWSL
Washington Spirit (W)
۱
۲
Houston Dash (W)
Finished
۰۲:۳۰
Seattle Reign FC (W)
۳
۰
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۳:۰۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۳
۳
Portland Thorns (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Defensor Sporting
۲
۰
Albion FC
Finished
۰۳:۰۰
Centro Atletico Fenix
۱
۱
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico River Plate
۰
۰
Deportivo Maldonado
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Gangneung City
۴
۱
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Yangju Citizen
۱
۲
Changwon City
Finished
۰۸:۳۰
Busan Transport Corp
۳
۲
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Rio Ave
۱
۰
Santa Clara
Finished
۱۸:۰۰
Pacos Ferreira
۰
۰
FC Arouca
inprogress
۲۰:۳۰
  Bolivia LFPB
Aurora
۰
۰
Atletico Palmaflor Vinto
Finished
۰۰:۴۵
Bolivar
۰
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۰۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۱
۲
Real Espana
Finished
۰۴:۳۰
CD Victoria
۰
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۰۰
CD Marathon
۵
۱
CD Honduras Progreso
Finished
۰۰:۴۵
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۰
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Atletico Mancha Real CF
۰
۰
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
CD Utera
۳
۱
Granada B
Finished
۱۳:۳۰
Mar Menor
۰
۲
Antequera
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla Atletico
۲
۳
Sanluqueno
Finished
۱۲:۳۰
FC Cartagena II
۱
۰
CD El Ejido 2012
Finished
۱۳:۳۰
Juventud Torremolinos CF
۰
۰
Yeclano Deportivo
Finished
۱۸:۱۵
Xerez Deportivo FC
۰
۰
Real Betis B
inprogress
۱۹:۳۰
Velez CF
۰
۱
CD San Roque de Lepe
inprogress
۱۹:۳۰
Recreativo de Huelva
۱
۱
Cadiz B
inprogress
۲۰:۰۰
  Thailand Thai League 1
Chonburi FC
۲
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۱
۱
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Buriram United FC
۳
۱
Prachuap FC
Finished
۱۵:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۴:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
FC Kaiserslautern
۱
۱
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Magdeburg
۱
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۵:۰۰
Karlsruher SC
۳
۰
FC Nurnberg
Finished
۱۵:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۰
۰
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۵:۰۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۱
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۵:۰۰
  Latvia LMT Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۱
۱
Valmieras FK
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Celje
۱
۱
Radomlje
inprogress
۱۹:۰۰
ND Gorica
۱
۴
NK Maribor
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 1. Division
APOEL Nicosia FC
۰
۰
AEL Limassol
inprogress
۱۹:۳۰
Akritas Chlorakas
۰
۲
Aris Limmasol
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark 1st Division
Koge
۰
۱
FC Fredericia
Finished
۱۴:۳۰
Naestved BK
۲
۰
Hillerod
Finished
۱۴:۳۰
  Poland 1. Division
KS Ruch Chorzow
۲
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۴:۱۰
Termalica BB Nieciecza
۱
۲
Podbeskidzie Bielsko-Biala
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Puszcza Niepolomice
۲
۰
Arka Gdynia
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Illescas
۱
۱
Cd Tarancon
Finished
۱۳:۰۰
Conquense
-
-
CD Villacanas
inprogress
۱۹:۳۰
CD Torrijos
-
-
Villarrobledo
inprogress
۱۹:۰۰
La Solana
-
-
Azuqueca
inprogress
۱۹:۰۰
CD Toledo
۱
۰
CF Talavera de la Reina B
inprogress
۱۹:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
Gondomar
۲
۳
FC Penafiel
Finished
۱۳:۳۰
ARS Martinho
۴
۳
Guarda Desportiva
inprogress
۱۷:۳۰
SC Sao Joao Ver
۳
۰
Esperanca de Lagos
Finished
۱۳:۳۰
Merelinense FC
۳
۴
Rabo Peixe
Finished
۱۷:۳۰
Santarem
۰
۱
CD Mafra
Finished
۱۶:۳۰
Sertanense FC
۱
۰
AD Castro Daire
inprogress
۱۷:۳۰
Oriental Dragon FC
۰
۲
Cfc-Cf Canelas 2010
inprogress
۱۷:۳۰
SC Angrense
۰
۱
Nacional Madeira Funchal
inprogress
۱۹:۳۰
Caldas
۱
۰
Sporting Covilha
inprogress
۱۹:۳۰
ACDR Lamelas
۰
۱
AD Camacha
Finished
۱۳:۳۰
Valadares Gaia FC
۲
۰
CD Olivais e Moscavide
Finished
۱۷:۳۰
Olhanense
۱
۰
Gd Monte Do Trigo
inprogress
۱۷:۳۰
AD Machico
۲
۱
FC Alverca
Finished
۱۷:۳۰
UD Serra
۰
۴
UD Oliveirense
inprogress
۱۷:۳۰
Pero Pinheiro
۲
۱
FC Ferreiras
Finished
۱۷:۳۰
Vitoria Setubal
۴
۰
CD Vilar Perdizes
Finished
۱۷:۳۰
Coruchense
۰
۲
CD Trofense
inprogress
۱۷:۳۰
GD Braganca
۱
۰
Olimpico Montijo
inprogress
۱۷:۳۰
Fafe
۱
۱
Anadia FC
inprogress
۱۷:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
۰
۲
Beira Mar
inprogress
۱۷:۳۰
GD Resende
۱
۲
Felgueiras 1932
Finished
۱۷:۳۰
Vilaverdense FC
۲
۱
Atletico CP
Finished
۱۷:۳۰
Oriental de Lisboa
۲
۱
Paredes
Finished
۱۷:۳۰
Sintrense
۲
۳
Real SC Queluz
Finished
۱۷:۳۰
Vasco da Gama VF do Campo
۰
۱
Imortal DC
Finished
۱۸:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Deportivo Mixco
۰
۲
Malacateco
Finished
۰۳:۳۰
Club Xelaju
۲
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۵:۳۰
Guastatoya
۰
۰
CSD Comunicaciones
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CSD Municipal
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
CA Sarmiento de Resistencia
۱
۱
Central Norte
Finished
۰۳:۳۰
Juventud Unida Gualeguaychu
۰
۰
Gimnasia y Tiro
inprogress
۱۷:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
Slavia Prague B
۳
۱
Vyskov
Finished
۱۱:۴۵
SK Slovan Varnsdorf
۱
۱
FC Graffin Vlasim
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga U19
TSV 1860 Munich U19
۳
۱
SV Eintracht Trier U19
Finished
۱۲:۳۰
MSV Duisburg U19
۳
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۲:۳۰
Holstein Kiel U19
۰
۹
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Viktoria Koln U19
۳
۰
Rot Weiss Essen U19
Finished
۱۲:۳۰
Unterhaching U19
۲
۲
Karlsruher SC U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Verl U19
۱
۱
Paderborn U19
Finished
۱۲:۳۰
Preussen Munster U19
۱
۴
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
  Belgium First Division A
RSC Anderlecht
۰
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۱۵:۰۰
KAA Gent
۰
۱
Cercle Brugge KSV
inprogress
۱۷:۳۰
KV Kortrijk
۱
۰
Royal Antwerp FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
BSV Eintracht Mahlsdorf
۲
۵
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۵:۳۰
TSG Neustrelitz
۴
۱
FC Mecklenburg Schwerin
Finished
۱۵:۰۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۱
Charlottenburger FC Hertha 06
Finished
۱۵:۳۰
MSV Pampow
۰
۱
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Ringkoebing IF
۴
۲
B 1913
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
ADO '20
۲
۱
Baronie
Finished
۱۵:۳۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
۱
۱
Haaksbergse Sport Club 1921
Finished
۱۶:۰۰
  Austria Bundesliga
TSV Hartberg
۲
۳
Austria Klagenfurt
Finished
۱۶:۰۰
SV Ried
۲
۳
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۶:۰۰
FK Austria Wien
۰
۳
SK Sturm Graz
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Bergantinos CF
۰
۱
Real Valladolid B
Finished
۱۸:۳۰
Guijuelo
۱
۰
Marino de Luanco
Finished
۱۸:۳۰
Coruxo CF
۱
۰
CD Laredo
Finished
۱۸:۳۰
Gimnastic Torrelavega
۰
۰
CF Cristo Atletico
Finished
۱۸:۳۰
Union Popular Langreo
۲
۰
Burgos Promesas
Finished
۱۸:۳۰
Zamora
۰
۳
SD Compostela
inprogress
۱۹:۰۰
Polvorin FC
۲
۳
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۳:۳۰
CD Arenteiro
۱
۱
Real Aviles CF
Finished
۱۳:۳۰
  Malta Premier League
Gzira United FC
۱
۰
Pieta Hotspurs FC
inprogress
۱۷:۳۰
Birkirkara FC
۳
۰
Valletta FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Balzan
۰
۲
Hibernians Paola FC
inprogress
۱۸:۴۵
  Sweden Superettan
Norrby IF
۰
۰
Skovde AIK
Finished
۱۶:۳۰
Utsiktens BK
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie A Women
Juventus FC (W)
۳
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۴:۰۰
AS Roma (W)
۵
۰
Parma (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
IF Karlstad
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۴:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۳
۲
Pitea IF
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Las Palmas B
۰
۱
UD San Fernando
Finished
۱۴:۳۰
Lanzarote
۲
۰
Marino
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga I
AFC Hermannstadt
۱
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۳:۳۰
FC Farul Constanta
۱
۰
FC UTA Arad
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Alcoyano
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
Eldense
۲
۱
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra
۱
۲
Athletic Bilbao B
Finished
۱۳:۳۰
Real Sociedad B
۱
۰
FC Barcelona B
inprogress
۱۹:۳۰
SD Amorebieta
۱
۲
CD Numancia
Finished
۱۳:۳۰
CD La Nucia
۱
۰
Real Union Club de Irun
inprogress
۱۷:۳۰
Castellon
۰
۰
Osasuna B
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Veikkausliiga
VPS Vaasan Palloseura
۴
۰
HIFK
Finished
۱۶:۳۰
Ilves
۲
۳
IFK Mariehamn
Finished
۱۵:۳۰
HJK Helsinki
۲
۰
FC Inter Turku
inprogress
۱۹:۰۰
AC Oulu
۲
۱
FC Lahti
Finished
۱۶:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۲
۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۶:۳۰
KuPS Kuopio
۳
۲
FC Honka Espoo
Finished
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Arabi Umm Al Quwain
۱
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۶:۵۰
Al Thaid
۱
۱
Al Hamriyah
inprogress
۱۶:۴۵
Masfut
۱
۰
Masafi
inprogress
۱۶:۴۵
  Italy Serie B
Benevento
۱
۱
Ascoli
Finished
۱۷:۴۵
  Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors
۱
۰
Uruguay Montevideo
inprogress
۲۰:۰۰
  Italy Serie C, Group B
ACD Virtus Entella
۰
۰
Imolese Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Cesena FC
۲
۰
Recanatese
Finished
۱۶:۰۰
AC Ancona
۱
۲
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۱۶:۰۰
Carrarese
۰
۲
Gubbio
Finished
۱۶:۰۰
Fiorenzuola
۵
۰
AC Reggiana 1919
Finished
۱۶:۰۰
Unione Sportiva Fermana
۰
۰
Olbia Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Rimini Calcio
۳
۰
US Alessandria 1912
Finished
۱۶:۰۰
San Donato Tavarnelle
۰
۲
Lucchese Libertas
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Varbergs BoIS FC
۱
۱
BK Hacken
Finished
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
۱
۱
AIK
inprogress
۱۹:۰۰
Kalmar FF
۲
۰
Helsingborgs IF
inprogress
۱۹:۰۰
GIF Sundsvall
۱
۳
IFK Norrkoping
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
SCR Pena Deportiva
۱
۰
UE Olot
Finished
۱۳:۳۰
Ebro
۱
۲
UD Alzira
Finished
۱۳:۳۰
AE Prat
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
CE Manresa
۲
۱
Terrassa CF
Finished
۱۳:۳۰
SD Formentera
۰
۱
Lleida
Finished
۱۳:۳۰
CD Teruel
۱
۰
Hercules Alicante
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 1. Division
Bryne FK
۰
۳
Skeid Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۱
Mjondalen IF
Finished
۱۵:۳۰
SK Brann Bergen
۵
۰
Stjordals Blink
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam V-League 2
Ba Ria Vung Tau FC
۱
۱
Binh Phuoc
Finished
۱۴:۳۰
TTBD Phu Dong
۱
۳
BHTS Quang Nam
Finished
۱۲:۳۰
Cong Anh Nhan Dan
۵
۱
XSKT Can Tho
Finished
۱۳:۰۰
DAK Lak
۳
۱
Long An
Finished
۱۲:۰۰
Pho Hien
۳
۳
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 3
Samut Sakhon City FC
۱
۳
Prime Bangkok
Finished
۱۴:۳۰
MH Khon Surat City
۲
۲
Mueang Kon D United
Finished
۱۲:۰۰
Chamchuri United FC
۰
۱
Samut Prakan F.C.
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Levante Las Planas (W)
۳
۱
Alhama CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC (W)
۱
۰
Real Sociedad (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۰
۲
Real Madrid (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
CP San Cristobal
۲
۰
UE Castelldefels
Finished
۱۳:۳۰
Girona FC B
۴
۲
Vilafranca
Finished
۱۳:۳۰
CE L'Hospitalet
۱
۱
CF Peralada
inprogress
۱۹:۳۰
CE Europa
۳
۰
FE Grama
Finished
۱۳:۳۰
Sant Andreu Barcelona
۲
۰
UE Rapitenca
inprogress
۱۹:۳۵
CF Badalona B
۲
۲
UE Sants
Finished
۱۸:۳۰
UE Vilassar de Mar
۱
۰
Pobla de Mafumet CF
inprogress
۱۹:۳۰
CF Montanesa
۱
۱
UE Tona
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۵
۰
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
KIF Orebro (W)
۲
۴
Rosengard (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brommapojkarna (W)
۲
۳
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Djurgardens IF FF (W)
۴
۲
AIK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Eskilstuna United (W)
۱
۱
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Linkopings FC (W)
۱
۵
BK Hacken (W)
Finished
۱۶:۳۰
Pitea IF (W)
۱
۱
Hammarby IF DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Real Sociedad C
۱
۲
SD Gernika Club
Finished
۱۳:۳۰
Izarra
۲
۰
Alfaro
Finished
۱۸:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۰
۲
Utebo
Finished
۱۸:۳۰
CD Brea
۲
۰
Mutilvera
Finished
۱۸:۰۰
Sestao River Club
۲
۱
Arenas Club de Getxo
inprogress
۱۹:۳۰
CD Tudelano
۲
۰
UD Logrones B
inprogress
۱۹:۳۰
  Belgium First Division B
SK Beveren
۲
۰
Lierse SK
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group A
AC Renate
۰
۰
Pordenone
Finished
۱۶:۰۰
Mantova
۰
۰
AC Pro Sesto
inprogress
۱۹:۰۰
Pro Patria
۲
۱
Pro Vercelli
Finished
۱۶:۰۰
Novara
۳
۰
Vicenza
Finished
۱۶:۰۰
Triestina Calcio
۳
۲
Virtus Vecomp Verona
Finished
۱۶:۰۰
Juventus U23
۱
۱
US Pergolettese
inprogress
۱۹:۰۰
Sangiuliano City Nova
۲
۱
Piacenza Calcio
inprogress
۱۹:۰۰
F.C. Arzignano Valchiampo
۱
۱
AC Trento
inprogress
۱۹:۰۰
  Croatia HNL
HNK Rijeka
۰
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۱۶:۳۰
NK Sibenik
۰
۱
NK Gorica
inprogress
۱۹:۰۰
  Finland Ykkonen
EIF Ekenas
۱
۲
Kotkan Tyovaen Palloilijat
inprogress
۱۷:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۶
۲
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۷:۳۰
  Guatemala Primera Division
Solola
۰
۰
Coatepecano IB
inprogress
۲۰:۳۰
Barberena
۰
۰
Chimaltenango FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Zacapa Tellioz
۰
۰
Juventud Pinulteca FC
Finished
۰۵:۳۰
  Hungary NB I
Kecskemeti TE
۲
۰
Ferencvarosi TC
Finished
۱۸:۰۰
Puskas FC Academy
۰
۰
MOL Fehervar FC
inprogress
۲۰:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Barakaldo
۰
۰
CD Basconia
inprogress
۱۹:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Tel-Aviv
-
-
Hapoel Katamon Jerusalem
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Hapoel Bnei Sakhnin
۱
۰
Sektzia Nes Tziona
inprogress
۱۹:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Shamakhi FK
۰
۱
Sabah
Finished
۱۵:۰۰
FK Sumgayit
۰
۰
Kapaz
inprogress
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 2
Ranong United
۰
۰
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۳۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۰۰
Trat FC
۱
۰
MOF Customs United
Interrupted
۱۴:۰۰
Uthai Thani FC
۲
۲
Nakhon Si United
Finished
۱۴:۳۰
  Andorra 1a Divisio
Inter Club d'Escaldes
۱
۱
UE Sant Julià
Finished
۱۲:۳۰
UE Santa Coloma
۰
۰
FC Ordino
Finished
۱۷:۳۰
UE Engordany
۱
۰
Penya Encarnada
Finished
۱۵:۰۰
FC Santa Coloma
۰
۰
AC d'Escaldes
inprogress
۲۰:۰۰
  Armenia Premier League
FC Van Charencavan
۲
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Cerdanyola del Valles FC
۱
۴
Atletico Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
U.D. Melilla
۳
۰
Socuellamos
Finished
۱۳:۰۰
UD Montijo
۰
۰
CD Estepona
Finished
۱۳:۳۰
CF Villanovense
۱
۰
Cacereno
inprogress
۱۹:۳۰
CD Atletico Paso
۳
۰
CD Diocesano
Finished
۱۳:۳۰
Navalcarnero
۰
۲
Guadalajara
Finished
۱۸:۳۰
CD Coria
۱
۰
Gimnastica Segoviana
inprogress
۱۹:۰۰
  Austria Landesliga
SK Slovan Hac
۱
۲
Favoritner AC
Finished
۱۲:۰۰
ASK Klagenfurt
۳
۱
SK Maria Saal
Finished
۱۲:۰۰
SV Wienerberger
۰
۱
FC 1980 Wien
Finished
۱۴:۳۰
SV Strasswalchen
۱
۲
SK Adnet
Finished
۱۲:۳۰
Wacker Innsbruck
۰
۳
FC Volders
Finished
۱۵:۳۰
SC Landskron
۱
۴
SVG Bleiburg
Finished
۱۵:۳۰
St. Michael Bleiburg
۱
۳
SV Donau Klagenfurt
Finished
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group D
AS Monaco FC U19
۳
۳
AS Saint-Etienne U19
Finished
۱۲:۳۰
Bastia SC U19
۱
۵
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
AS Cannes U19
۲
۴
SC Air Bel U19
Finished
۱۶:۳۰
US Colomiers U19
-
-
OGC Nice U19
Finished
۱۲:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Miedz Legnica
۰
۲
Stal Mielec
Finished
۱۴:۰۰
Widzew Lodz
۰
۰
Rakow Czestochowa
inprogress
۱۹:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۴
۱
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Getafe B
۱
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۳
۰
CD Mostoles
Finished
۱۳:۰۰
Las Rozas CF
۰
۳
Ursaria
Finished
۱۳:۳۰
CD Galapagar
۲
۱
Paracuellos Antamira
Finished
۱۸:۰۰
Real Aranjuez
۰
۲
Cuc Villalba
Finished
۱۳:۰۰
Rayo Vallecano B
۱
۲
AD Torrejon CF
Finished
۱۳:۳۰
CF Fuenlabrada Promesas
۱
۰
CD Canillas
inprogress
۱۷:۳۰
RSD Alcala Henares
-
-
Real Madrid C
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland Central Youth League
Escola Varsovia U19
۱
۲
Lechia Gdansk U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Villarreal CF C
۴
۰
Castellon B
Finished
۱۳:۳۰
Torrent CF
۰
۰
Jove Espanol
inprogress
۱۹:۳۰
CF Gandia
۰
۱
Levante B
Finished
۱۳:۳۰
Silla CF
۱
۰
CD Acero
Finished
۱۸:۳۰
Athletic Club Torrellano
۰
۰
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۳:۰۰
Hercules II
۳
۲
Rayo Ibense
Finished
۱۸:۳۰
Orihuela
۲
۱
CD Roda
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Almeria B
۱
۲
Torredonjimeno
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Malagueno
۴
۰
CD Torreperogil
Finished
۱۸:۰۰
Marbella FC
۳
۱
Centro de Deportes El Palo
Finished
۱۸:۳۰
Real Jaen CF
۳
۰
Maracena
inprogress
۱۹:۳۰
Motril CF
-
-
UD Torre del Mar
inprogress
۲۰:۰۰
  Ukraine Premier League
FC Minaj
۰
۱
Dynamo Kiev
Finished
۱۳:۳۰
Zorya Luhansk
۲
۲
Kryvbas Krivyi
inprogress
۱۷:۳۰
FC Chornomorets Odessa
۱
۲
PFK Oleksandria
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Calamonte
۲
۰
SP Villafranca
Finished
۱۳:۳۰
CD Miajadas
۱
۰
Olivenza
inprogress
۱۹:۳۰
CF Trujillo
۲
۰
CD Azuaga
Finished
۱۳:۳۰
Jerez CF
۰
۰
CP Montehermoso
inprogress
۱۹:۰۰
Arroyo
۰
۰
AD Llerenense
inprogress
۱۹:۳۰
CD Don Alvaro
-
-
Plasencia
inprogress
۱۹:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Montfermeil U19
۳
۱
US Orleans U19
Finished
۱۶:۳۰
USL Dunkerque U19
۲
۱
Le Havre AC U19
Finished
۱۶:۳۰
Valenciennes FC U19
۰
۰
Lille OSC U19
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
AC Forli
۰
۱
US Corticella
Finished
۱۶:۳۰
Crema 1908
۱
۲
Ravenna Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Fanfulla Cavenago
۳
۰
Sammaurese
Finished
۱۶:۳۰
Athletic Carpi
۲
۰
Bagnolese
inprogress
۱۶:۳۰
AC Pistoiese
۰
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۶:۳۰
Salsomaggiore
۱
۱
AC Prato
Finished
۱۶:۳۰
Correggese
۳
۱
Scandicci
Finished
۱۶:۳۰
Mezzolara
۰
۰
Lentigione Calcio
Interrupted
۱۶:۳۰
Giana Erminio
۶
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۶:۳۰
United Riccione
۲
۴
Aglianese
Finished
۱۶:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
NSI Runavík
۰
۳
KI Klaksvík
inprogress
۱۷:۳۰
HB Torshavn
۱
۱
B68 Toftir
inprogress
۱۹:۳۰
AB Argir
۰
۰
Skala IF
Finished
۱۷:۳۰
EB Streymur
۰
۰
07 Vestur Sorvagur
Finished
۱۷:۳۰
B36 Torshavn
۰
۰
Víkingur Gota
inprogress
۱۷:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
SK Sokol Brozany
۱
۱
FK Pardubice B
inprogress
۱۷:۳۰
FK Teplice B
۱
۲
Jablonec B
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav B
۰
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
۰
۳
FC Kolin
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec
۲
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۱:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CF Illueca
-
-
CF Calamocha
inprogress
۱۸:۳۰
Huesca B
۰
۱
CF Epila
Finished
۱۳:۳۰
CD Carinena
-
-
Atletico Monzon
inprogress
۱۹:۰۰
  Norway Eliteserien
Ham-Kam
۲
۱
Jerv
Finished
۱۸:۳۰
Sandefjord
۱
۱
Sarpsborg 08
Finished
۱۸:۳۰
FK Haugesund
۲
۲
Odds Ballklubb
Finished
۱۸:۳۰
Kristiansund BK
۰
۰
Rosenborg BK
inprogress
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۲
۱
Viking Stavanger
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
Sportfreunde Lotte
۳
۰
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Gievenbeck
-
-
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۱
۰
ASC Dortmund
Finished
۱۶:۳۰
FC Eintracht Rheine
۲
۰
SF Siegen 1899
Finished
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۴
۲
Delbrucker Sc
Finished
۱۶:۳۰
FC Gutersloh 2000
۰
۳
SC Preussen Munster II
Finished
۱۶:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۲
۲
TUS Bovinghausen 04
inprogress
۱۷:۰۰
TuS Ennepetal
۱
۱
TuS Erndtebruck
inprogress
۱۷:۰۰
  Algeria Division 1
Paradou AC
۰
۱
USM Khenchela
Finished
۱۸:۳۰
AB Chelghoum Laid
۰
۲
JS Kabylie
Finished
۱۸:۳۰
ES Setif
۰
۰
CS Constantine
inprogress
۲۰:۳۰
  Morocco Botola 2
WAF Fes
۱
۰
AS Sale
inprogress
۱۹:۳۰
Rapide Club Oued Zem
۰
۰
Chabab Atlas Khenifra
inprogress
۱۹:۳۰
Widad Temara
۰
۰
Stade Marocain
inprogress
۱۹:۳۰
  Gibraltar National League
Lions Gibraltar
۰
۰
St. Josephs FC
inprogress
۲۰:۰۰
College 1975
۰
۴
Europa Point FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Municipal de Turrialba
۰
۰
Cariari Pococi
inprogress
۲۰:۳۰
CS Uruguay de Coronado
۲
۲
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Cordoba
۰
۰
San Sebastian De Los Reyes
inprogress
۲۰:۳۰
Ceuta
۱
۳
Algeciras CF
Finished
۱۳:۳۰
Alcorcon
۴
۱
Real Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
Real Balompedica Linense
۱
۱
Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo La Coruna
۰
۰
San Fernando Club Deportivo
inprogress
۲۰:۳۰
Talavera
۱
۱
Cultural Leonesa
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland II Liga
KKS 1925 Kalisz
۰
۰
KS Hutnik Krakow
inprogress
۲۰:۳۰
Polonia Warszawa
۰
۰
GKS Jastrzebie
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Merlo
۰
۰
Colegiales
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Deportivo Armenio
۰
۰
CA Los Andes
inprogress
۲۰:۳۵
CA San Miguel
۰
۰
CA Ituzaingo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Villa San Carlos
۰
۰
JJ Urquiza
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
  Iceland Urvalsdeild
Fram Reykjavik
-
-
Leiknir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Keflavik
۳
۲
IA Akranes
Finished
۱۸:۳۰
KA Akureyri
۱
۰
KR Reykjavik
Finished
۱۸:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
Wolverhampton U21
۱
۳
Manchester City U21
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۲
۰
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۸:۲۵
  Switzerland Challenge League
FC Vaduz
۰
۲
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۱۵:۴۵
AC Bellinzona
۱
۳
FC Schaffhausen
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Racing Murcia
۳
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۲:۳۰
UCAM Murcia CF B
۰
۱
Real Murcia B
Finished
۱۲:۰۰
EG El Palmar CF
۱
۲
La Union CF
inprogress
۱۹:۰۰
CA Pulpileno
۱
۰
Aguilas FC
inprogress
۲۰:۰۰
UD Caravaca
۱
۱
CD Cieza
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
1. FSV Mainz 05 II
۱
۲
SGV Freiberg
Finished
۱۵:۳۰
  Panama LPF
Potros Del Este
۲
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
Sporting San Miguelito
۱
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۲:۴۵
  Australia Capital Territory NPL 2
Tuggeranong Utd
۲
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۷:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Znojmo
۱
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
Banik Ostrava B
۳
۱
Frydek Mistek
Finished
۱۱:۴۵
  Slovakia 3. Liga West
TJ Jednota Banova
۶
۰
SK Vrakuna Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
TJ Kovo Belusa
۲
۲
RSC Hamsik Academy
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Samorin
۰
۰
MSK Zilina B
Finished
۱۲:۰۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۱
۰
ASC San Diego
Finished
۰۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۱
۱
Vimenor CF
Finished
۱۳:۱۵
CD Siete Villas
۲
۵
CD Cayon
Finished
۱۳:۱۵
Textil Escudo
۱
۲
CD Tropezon
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Sporting Gijon B
۰
۱
Llanes
Finished
۱۳:۳۰
CD Lealtad
۱
۰
Luarca CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
Valdesoto CF
Finished
۱۳:۳۰
Condal CF
۱
۲
CD Tuilla
Finished
۱۳:۳۰
CD Praviano
۱
۰
CD Colunga
Finished
۱۳:۳۰
L`Entregu CF
۳
۰
Aviles Stadium CF
inprogress
۱۹:۰۰
  Mongolia Premier League
FC Selenge Press Falcons
۱
۲
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۳۰
Tuv Buganuud
۱
۲
Deren
Finished
۱۱:۳۰
Khaan Khuns Erchim
۷
۱
Khangarid Klub
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Berlin Ankaraspor 07
۴
۰
VSG Altglienicke
Finished
۱۴:۳۰
ZFC Meuselwitz
۳
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۰۰
  Germany 3.Liga
Viktoria Koln 1904
۱
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۴:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۳
۱
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Raufoss 2
۲
۰
Hodd IL II
Finished
۱۴:۳۰
Molde FK 2
۱
۰
Floro SK
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۲
۱
Ragsveds
Finished
۱۵:۳۰
FC Jarfalla
۲
۰
IFK Österåker FK
inprogress
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Pelikan Lowicz
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
AS Acireale
۱
۲
FC Lamezia Terme
inprogress
۱۶:۳۰
Real Agro Aversa
۱
۱
ASD Cittanovese
inprogress
۱۶:۳۰
Santa Maria Cilento
۰
۳
Citta di Sant Agata
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB III
Zsambeki
۱
۰
Erdi VSE
Finished
۱۶:۳۰
Puskas Academy II
۴
۱
Mori SE
Finished
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC II
۱
۱
Veszprem FC
Finished
۱۲:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۲:۳۰
Tiszafuredi
۱
۰
Kisvarda II
Finished
۱۶:۳۰
Budaorsi SC
۱
۰
Komarom VSE
inprogress
۱۶:۳۰
Senyo Carnifex FC
۲
۳
Tiszaujvaros
Finished
۱۶:۳۰
Szolnok MAV FC
۱
۲
Cegled VSE
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Rielasingen-Arlen
۴
۲
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Cup
GS Apollon Smyrnis
۰
۲
FC Kifisia
Finished
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۰
۵
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Trastevere Calcio ASD
۳
۲
Matese
Finished
۱۶:۳۰
Porto D'Ascoli
۲
۰
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۶:۳۰
Calcio Chieti
۱
۱
Cynthialbalonga
Finished
۱۶:۳۰
SSD San Nicolo Notaresco
۰
۰
ASD Montegiorgio
inprogress
۱۶:۳۰
Tolentino
۱
۲
Vastogirardi
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
GS Arconatese 1926
۵
۰
Breno
Finished
۱۶:۳۰
Franciacorta
۱
۲
Virtus Bergamo
Finished
۱۶:۳۰
ASD Villa D'Alme
۲
۱
Sona Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Lumezzane
۳
۱
ASD Alcione
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Varese
۰
۲
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۶:۳۰
Ponte San Pietro
۱
۱
USD 1913 Seregno Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Folgore Caratese
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۶:۳۰
Brusaporto
۲
۰
Calvina
Finished
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Tadamon Sour
۵
۲
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۶:۰۰
Salam Zgharta
۱
۲
Al Ahed
Finished
۱۶:۰۰
  Montenegro First League
FK Buducnost Podgorica
۰
۱
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Derthona FBC
۳
۰
Gozzano
Finished
۱۶:۳۰
Chisola
۳
۲
US Fezzanese
Finished
۱۶:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Ligorna 1922
inprogress
۱۶:۳۰
Asti
۱
۲
Sestri Levante
Finished
۱۶:۳۰
Pinerolo
۱
۳
AC Bra
Finished
۱۶:۳۰
Chieri 1955
۱
۰
Casale
Finished
۱۶:۳۰
Fossano Calcio
۰
۲
Vado
inprogress
۱۶:۳۰
Borgosesia
۳
۴
Sanremese
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders
۲
۳
FC Platinum
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjølner
۵
۱
Lillestrom 2
Finished
۱۶:۰۰
Funnefoss/Vormsund
۲
۰
Skjervoy
Finished
۱۳:۳۰
Harstad IL
۵
۱
Skjetten
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Torslanda IK
۰
۱
Eskilsminne IF
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
CSM Alexandria
۷
۱
CSM Cetatea Turnu Măgurele
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۱
۱
Heider SV
Finished
۱۵:۳۰
VfB Lubeck II
۰
۱
SV Gw Siebenbaumen
Finished
۱۶:۰۰
Eckernforder SV
۱
۲
TSB Flensburg
Finished
۱۶:۳۰
  Serbia Prva Liga
Loznica
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۶:۳۰
FK Indjija
۲
۱
Jedinstvo Ub
Finished
۱۶:۳۰
FK Rad Belgrade
۲
۳
IMT Novi Belgrade
Finished
۱۸:۳۰
Metalac GM
۰
۰
FK Trajal
inprogress
۱۹:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
West Bromwich Albion (W)
۱
۱
Brighouse Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
Wolverhampton (W)
۱
۳
Burnley (W)
Finished
۱۶:۳۰
Fylde (W)
۲
۲
Stoke City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Loughborough Lightning (W)
۰
۲
Boldmere St. Michaels (W)
Finished
۱۶:۳۰
Huddersfield Town (W)
۰
۰
Liverpool Feds LFC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Oman Professional League
Oman Club
۰
۲
Sur SC
inprogress
۱۶:۴۰
Al Nahda
۰
۰
Al Suwaiq
inprogress
۱۹:۰۰
  Jordan Jordan 1st Division
Al Hashemeya
۱
۱
Al-Baqa'a
inprogress
۱۶:۳۰
Sama Al Sarhan
۳
۲
Al Yarmouk
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Turu Dusseldorf 1880
۳
۲
TVD Velbert
inprogress
۱۷:۰۰
SF Hamborn 07
۲
۰
Cronenberger SC
inprogress
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۰
۲
SC St Tonis 11/20
Finished
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۲
۱
MSV Düsseldorf
Finished
۱۶:۳۰
TSV Meerbusch
۱
۱
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۰
۰
Union Nettetal
inprogress
۱۶:۳۰
FC Kray
۳
۶
Sonsbeck
inprogress
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۱۷:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Varmbols FC
۰
۲
Trosa Vagnharad SK
Finished
۱۸:۳۰
Arameiska-Syrianska
۱
۳
Karlbergs BK
Finished
۱۵:۳۰
  Kuwait Premier League
Al-Naser
۰
۰
Al-Qadsiya
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Orkla
۴
۳
Innstrandens IL
Finished
۱۷:۴۵
Strindheim IL
۳
۱
Rana FK
Finished
۱۸:۳۰
Junkeren
۰
۱
Byasen Toppfotball
inprogress
۱۹:۰۰
  England Isthmian League Premier
Kingstonian FC
۱
۳
Potters Bar Town FC
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Koge (W)
۳
۰
Sundby (W)
Finished
۱۷:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۱
۱
Kolding IF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Hjorring (W)
۱
۲
Brondby (W)
Finished
۱۸:۱۵
  Mexico U20 Championship
Leon U20
۱
۰
Tijuana U20
Finished
۱۷:۳۰
Santos Laguna U20
۱
۲
Mazatlan U20
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Solin
۱
۰
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۷:۰۰
  Poland III Liga, Group 4
Sokol Sieniawa
۲
۰
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۶:۳۰
Wisla Sandomierz
۱
۲
MKS Podlasie Biala Podlaska
inprogress
۱۷:۰۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۱
۰
NKP Podhale
Finished
۱۷:۳۰
Cracovia Krakow II
۲
۳
Avia Swidnik
Finished
۱۴:۳۰
Ks Wiazownica
۲
۲
Korona Kielce II
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Emmi Bistrica
۲
۰
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۱۷:۰۰
ND Beltinci
۲
۲
Aluminij
Finished
۱۴:۳۰
Jadran Dekani
۰
۱
NK Rogaska
inprogress
۱۷:۰۰
NK Rudar Velenje
۰
۲
ND Triglav Kranj
inprogress
۱۷:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۰
Yomraspor
Finished
۱۵:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۲
۱
Karsiyaka SK
Finished
۱۵:۳۰
Elazigspor
۲
۱
Catalcaspor
Finished
۱۵:۰۰
Karakopru Belediyespor
۳
۰
Eskisehirspor K
Finished
۱۵:۰۰
Nevsehir Belediyespor
۱
۳
Agri 1970 Spor
Finished
۱۵:۳۰
Derince Belediyespor
۱
۱
Amasyaspor 1968 FK
Finished
۱۶:۰۰
Kutahyaspor
۰
۰
Yeni Orduspor
Finished
۱۶:۰۰
Sile Yildizspor
۰
۰
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone E
US Gavorrano
۲
۱
Poggibonsi
Finished
۱۶:۳۰
Ghivizzano Borgoamozzano
۰
۰
Livorno
inprogress
۱۶:۰۰
Virtus Flaminia
۰
۱
AC Arezzo
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Seravezza Calcio
۰
۰
Montespaccato
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Luparense
۰
۰
Clodiense
Finished
۱۶:۳۰
Legnago Salus
۰
۰
US Adriese
Finished
۱۶:۳۰
US Levico Terme
۲
۲
Montebelluna
Finished
۱۶:۳۰
Este
۲
۲
Torviscosa
Finished
۱۶:۳۰
Mestre
۲
۰
Virtus Bolzano
Finished
۱۶:۳۰
U.C. Montecchio Maggiore
۳
۲
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Cjarlins Muzane
۰
۱
Portogruaro
Finished
۱۶:۳۰
AC Dolomiti Bellunesi
۲
۴
ASD Cartigliano
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۳
۰
Crawley Wasps (W)
Finished
۱۶:۳۰
London Bees (W)
۱
۴
Cheltenham Town (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  North Macedonia First League
KF Shkupi Skopje
۰
۰
FK Sileks
Finished
۱۶:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۲
۰
FK Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۱
۳
FK Shkendija 79
Finished
۱۶:۳۰
  San Marino Campionato
SC Faetano
۰
۳
Folgore / Falciano
Finished
۱۶:۳۰
SP Tre Penne
۲
۱
SP Tre Fiori
Finished
۱۶:۳۰
SP Cailungo
۰
۳
SS San Giovanni
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
SV Werder Bremen II
Finished
۱۵:۳۰
Bremer SV
۳
۲
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB II
Dorogi FC
۱
۳
Kozarmisleny SE
Finished
۱۶:۳۰
FC Ajka
۳
۱
BFC Siofok
Finished
۱۸:۳۰
MTK Budapest
۱
۴
Csakvar TK
Finished
۱۸:۳۰
Gyirmot
۲
۳
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۶:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۱
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۶:۳۰
Szentlorinc SE
۲
۰
Diosgyor VTK
Finished
۱۶:۳۰
Pecsi MFC
۱
۰
Haladas
Finished
۱۸:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۲
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۸:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۱
۰
Soroksar SC
Finished
۱۸:۳۰
Kazincbarcika BSC
۰
۰
Gyori ETO FC
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Træff
۳
۰
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
Brattvag
۳
۱
Asker Fotball
Finished
۱۸:۰۰
Ullensaker Kisa IL
۰
۰
IL Hodd Ulsteinvik
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece U19 Super League
PAOK Salonika U19
۲
۱
Panathinaikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Volos NPS U19
۳
۳
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۶:۰۰
  Belarus Premier League
Arsenal Dzyarzhynsk
۱
۱
Neman Grodno
Finished
۱۳:۳۰
Slavia Mozyr
۰
۰
FC Isloch Minsk Raion
inprogress
۱۷:۳۰
FC Minsk
۰
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Berceo
۱
۱
Oyonesa
Finished
۱۳:۳۰
CDFC La Calzada
۱
۰
Atletico Vianes
Finished
۱۸:۳۰
Haro Deportivo
-
-
Yague
Finished
۱۸:۳۰
Pena Balmaiso CF
۲
۰
Varea
Finished
۱۳:۳۰
Agoncillo
۲
۲
Casalarreina CF
Finished
۱۸:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Viveiro CF
۰
۱
RC Villalbes
Finished
۱۳:۳۰
Silva SD
۰
۰
UD Ourense
Finished
۱۳:۴۵
Arzua
۱
۲
UD Paiosaco
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Tordesillas
۲
۱
CD Mirandes B
Finished
۱۳:۳۰
Arandina CF
۲
۱
SD Almazan
Finished
۱۸:۳۰
CD Becerril
۰
۱
CA Bembibre
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia Esiliiga B
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
Tartu JK Tammeka II
۱
۱
Tallinna JK Legion II
Finished
۱۳:۰۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
۱
۱
Dornbirner SV
Finished
۱۲:۳۰
RW Rankweil
۵
۲
IPA SC Gofis
Finished
۱۲:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
VfL Wolfsburg II (W)
۱
۰
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Sand (W)
۱
۱
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
SC Freiburg II (W)
۱
۰
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۲:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۰
Turbine Potsdam II (W)
Finished
۱۲:۳۰
RB Leipzig (W)
۱۰
۲
FC Koln II (W)
Finished
۱۲:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۲
۳
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Novosibirsk FK
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۳:۳۰
Irtysh Omsk
۲
۱
Dinamo Barnaul
Finished
۱۴:۳۰
Torpedo Miass
۰
۲
FC Chelyabinsk
Finished
۱۲:۳۰
Amkar
۱
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
Bohemians 1905 B
۴
۱
FK Banik Sokolov
Finished
۱۱:۴۵
  Czech Republic 4. Liga
Slovan Liberec B
۵
۰
Hlinsko
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Tasovice
۴
۰
FSC Stara Rise
Finished
۱۶:۳۰
MFK Havirov
۲
۲
Novy Jicin
Finished
۱۱:۴۵
  South Africa Diski Challenge
Supersport United Reserves
۳
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
Maritzburg United Reserves
۰
۳
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۰
۲
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Warners Bay FC (W)
۴
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Moca FC
۱
۱
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۰
۱
Halcones Negros FC
Finished
۰۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Mjolby AI FF
۴
۲
Grebbestads IF
Finished
۱۵:۳۰
Saffle FF
۲
۲
Yxhults IK
Finished
۱۵:۳۰
Angered BK
۴
۰
Vanersborgs FK
Finished
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Wolaita Dicha FC
۰
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Hawassa Kenema SC
۱
۲
Legetafo Legedadi
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL League One
North Carolina
۱
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
Greenville Triumph SC
۲
۲
FC Tucson
Finished
۰۲:۳۰
Central Valley Fuego
۰
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۶:۰۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۰۰
  Poland III Liga, Group 3
Gornik Zabrze II
۲
۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۳:۳۰
  France Division 2 Women
Strasbourg (W)
۳
۱
Le Mans (W)
Finished
۱۴:۳۰
OGC Nice (W)
۲
۱
Grenoble Foot 38 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Ajax Amsterdam (W)
۷
۰
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۳:۴۵
PSV Eindhoven (W)
۱
۱
ADO Den Haag (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Ofspor
۰
۰
Kahramanmarasspor
Finished
۱۵:۰۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۱
۲
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Orduspor 1967
۱
۱
Darica Genclerbirligi
inprogress
۱۹:۳۰
Karaman
۰
۰
Antalya Kestelspor
Finished
۱۵:۳۰
Kusadasispor
۴
۳
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۶:۰۰
  Austria Regionalliga East
USV Scheiblingkirchen
۲
۱
ASV Siegendorf
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga Women
SV Meppen (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۱۴:۳۱
Eintracht Frankfurt (W)
۳
۱
Werder Bremen (W)
Finished
۱۴:۳۱
MSV Duisburg (W)
۰
۴
FC Bayern Munchen (W)
inprogress
۱۷:۳۱
SC Freiburg (W)
۵
۰
SG Essen (W)
inprogress
۱۷:۳۱
  Finland Kolmonen
SIF
۲
۴
FC Kiisto
Finished
۱۴:۳۰
Inter Helsinki
۱
۴
NouLa
inprogress
۱۹:۳۰
JaPS II
۰
۱
FC Kuusysi Lahti Akatemia
Finished
۱۵:۳۰
PuiU Helsinki
۲
۳
Ponnistajat
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۲
۰
Gadaffi
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Fatsa Belediyespor
۲
۴
Cankaya FK
Finished
۱۵:۰۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۰
۰
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۶:۰۰
Bursa Yildirim Spor
۲
۰
Erbaaspor
Finished
۱۶:۰۰
Akhisar Belediye GS
۱
۱
Osmaniyespor FK
Finished
۱۶:۰۰
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Efeler 09 FK
Finished
۱۵:۰۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۱
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
AJ Auxerre U19
۱
۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
Finished
۱۴:۳۰
Clermont Foot Auvergne U19
۳
۰
US Torcy U19
Finished
۱۲:۳۰
Nancy U19
۲
۰
Paris FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Dijon Asptt U19
۱
۳
Metz U19
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Lyonnais U19
۲
۰
Strasbourg U19
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 1. Lig
Bandirmaspor
۰
۰
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Manisa Futbol Kulubu
۳
۲
Adanaspor FK
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۰
۰
Tuzlaspor
Finished
۱۶:۳۰
Altinordu SK
۱
۳
Keciorengucu Ankara
inprogress
۱۹:۳۰
  Zambia Super League
Buildcon FC
۰
۴
Nkwazi
Finished
۱۴:۳۰
Zesco United
۰
۰
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Salamanca (W)
۰
۴
CFF Olympia Las Rozas (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Prishtina
۰
۰
KF Trepca 89 Mitrovice
Finished
۱۴:۳۰
KF Ballkani
۲
۰
KF Gjilani
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 3rd Division
VSK Arhus
۱
۰
Young Boys FD
Finished
۱۴:۳۰
Holstebro
۳
۰
Dalum
Finished
۱۴:۳۰
  France Division 1 Women
Le Havre (W)
۲
۲
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Norway 1. Division Women
Grand Bodo (W)
۲
۱
Amazon Grimstad FK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ovrevoll Hosle (W)
۰
۰
Fortuna Aalesund (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Klepp (W)
۴
۲
Hoenefoss (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera A Women
Ferro Carril Oeste (W)
۱
۱
Estudiantes LP (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  South Africa MTN Cup 8
Kaizer Chiefs
۱
۱
Amazulu FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Montenegro 2. CFL
FK Grbalj Radanovici
۱
۰
Mladost DG
inprogress
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
TuS BW Konigsdorf
۲
۳
Siegburger SV 04
inprogress
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Wasl Dubai U21
۰
۲
Al Nasr U21
inprogress
۱۶:۴۵
  Belgium Second Amateur Division VFV B
SK Pepingen-Halle
۳
۰
Heur Tongeren
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland National League Women
Sligo Rovers (W)
۱
۱
Treaty United FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KVK Tienen
۰
۴
Patro Eisden
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Police FC
۰
۲
Gasogi Utd
Finished
۱۶:۳۰
Rutsiro FC
۱
۲
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Rwamagana City
۲
۳
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Musanze FC
۲
۱
Espoir FC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division
Thisted FC
۳
۰
Hellerup IK
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland U19 League
Cork City U19
۰
۲
Saint Patrick's Athletic U19
Finished
۱۶:۳۰
Derry City U19
۰
۱
Longford Town U19
inprogress
۱۶:۳۰
Treaty United U19
۰
۱
Kerry League U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Union 60 Bremen
۲
۱
KSV Vatan Sport Bremen
Finished
۱۶:۳۰
Leher Bremerhaven
۴
۱
TuS Komet Arsten
inprogress
۱۷:۰۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۰
۰
Incomati
Finished
۱۶:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Perspolis Teheran
۰
۱
Tractor Sazi FC
Finished
۱۷:۳۰
Sanat Naft
۰
۱
Mes Rafsanjan
inprogress
۱۹:۰۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Imbabura Sporting Club
۱
۰
Olmedo
inprogress
۱۹:۰۰
Libertad FC
۰
۰
America de Quito
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Atletico Camioneros
۱
۲
CD Argentino Monte Maiz
inprogress
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Kosova
۰
۳
AC Taverne
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
WAC Amateure Sankt Andre II
۲
۱
LASK Linz II
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Binissalem
۲
۰
SD Portmany
Finished
۱۸:۰۰
CF Soller
۱
۰
CF Platges de Calvia
Finished
۱۸:۳۰
  Cameroon Cameroon Cup
Bamboutos
۰
۱
Cotonsport de Garoua
Finished
۱۸:۰۰
  Morocco Botola Pro
Fath Union Sportive Rabat
۰
۰
Maghreb de Fes
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland SWPL Cup Women
Kilmarnock (W)
۲
۰
Gartcairn (W)
Finished
۱۸:۳۰
Glasgow City (W)
۳
۰
Aberdeen (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Ivory Coast Ligue 1
AFAD Djekanou
۱
۱
Societe Omnisport De L'armée
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Pena Sport
۰
۰
CD Azkoyen
inprogress
۱۹:۰۰
  Algeria U21 League 1
JS Saoura U21
۰
۱
CR Belouizdad U21
inprogress
۱۹:۳۰
  Lithuania I Lyga
BE1 NFA
۰
۰
FK Riteriai B
inprogress
۲۰:۰۰
  Israel Liga Bet South
MS Jerusalem
۰
۱
Agudat Sport Nordia Jerusalem
inprogress
۲۰:۱۰
  Mexico Liga MX Femenil
Puebla (W)
۰
۰
Santos Laguna (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Partizani Tirana
۰
۰
KF Tirana
inprogress
۲۰:۳۰
  Cyprus 2. Division
Achyronas Onisillos
۲
۰
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۳۰
Olympiada Lympion
۱
۲
Alki Oroklinis
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Lavello
۰
۰
ASD Nardo Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Casarano
۱
۱
ASG Nocerina 1910
inprogress
۱۶:۳۰
SS Cavese
۴
۰
FC Matera
Finished
۱۶:۳۰
FC Francavilla
۱
۰
Team Altamura
inprogress
۱۶:۳۰
Molfetta
۲
۲
Citta di Fasano
inprogress
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۰
۲
Brindisi
inprogress
۱۷:۰۰
  Belarus Reserve League
Dinamo Minsk Reserves
۲
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۲:۳۰
BATE Borisov Reserves
۲
۱
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Burundi Premier League
BS Dynamic
۰
۰
Bujumbura City
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۸
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۳:۰۰
  Chile Segunda Division
San Marcos
۲
۱
Deportes Valdivia
Finished
۰۰:۳۰
  Panama Liga Prom
Alianza Panama Reserves
۱
۴
Panama City FC
Finished
۰۰:۳۰
Colon C-3
۰
۳
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
Tauro FC Reserves
۳
۰
San Martin FC
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Progreso FC
۲
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 10
Titanes de Queretaro
۱
۱
Celaya
Finished
۰۰:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۱
۰
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۷:۳۰
Strogino Moscow
۱
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۳:۳۰
FC Balashikha
۲
۱
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۳:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
Zenit Penza
Finished
۱۴:۳۰
FC Salyut Belgorod
۶
۱
FK Kaluga
Finished
۱۵:۳۰
Saturn Ramenskoye
۰
۱
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۵:۳۰
Peresvet Podolsk
۰
۲
Rodina-2
Finished
۱۶:۳۰
FC Ryazan
۲
۰
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۶:۳۰
Znamya Noginsk
۱
۵
Khimki II
Finished
۱۸:۳۰
  Philippines PFL
Mendiola FC
۰
۴
Stallion FC
Finished
۱۱:۳۰
  Austria Bundesliga Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۱
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۲:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Angers U19
۲
۱
FC Brest U19
Finished
۱۲:۳۰
USSA Vertou U19
۲
۳
Stade Lavallois Mayenne FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Chamois Niortais FC U19
۰
۲
Stade Rennais U19
Finished
۱۶:۳۰
  Romania U19 League
ACS ACB Ineu U19
۴
۱
LPS Cluj-Napoca U19
Finished
۱۲:۳۰
  Serbia U19 League
FK Brodarac U19
۷
۰
OFK Vrsac U19
Finished
۱۲:۳۰
  Malta Challenge League
Mqabba FC
۱
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۲:۳۰
Melita FC
۶
۲
St Andrews FC
Finished
۱۶:۳۰
Swieqi United FC
۱
۱
Fgura United FC
Finished
۱۶:۳۰
San Gwann FC
۲
۱
Vittoriosa Stars
inprogress
۱۹:۰۰
Naxxar Lions FC
۲
۰
Qrendi FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
WSG Wattens Swarovski Tirol II
۷
۰
Worgl SV
Finished
۱۲:۳۰
Telfs
۰
۱
SC Kundl
inprogress
۱۷:۳۰
  Myanmar National League
Yangon United
۱۰
۰
Rakhine United
Finished
۱۲:۳۰
  Finland U20 League
TamFu U20
۲
۵
TPV U20
Finished
۱۲:۳۰
TPS U20
۲
۲
GrIFK U20
Finished
۱۴:۵۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۲
۰
CD Gerena
Finished
۱۳:۳۰
Xerez CD
۰
۰
CD Pozoblanco
Finished
۱۳:۳۰
CA Antoniano
-
-
CD Rota
inprogress
۲۰:۰۰
  Norway Toppserien Women
Avaldsnes (W)
۵
۱
Tromso (W)
Finished
۱۶:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۱
SK Brann (W)
Finished
۱۶:۳۰
Asane Fotball (W)
۰
۰
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۲
۳
Lyn Fotball (W)
Finished
۱۶:۳۰
Roa (W)
۲
۱
Kolbotn (W)
Finished
۱۶:۳۰
Valerenga (W)
۲
۰
Rosenborg BK (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Malaga U19
۲
۰
Algeciras CF U19
Finished
۱۳:۳۰
RC Recreativo Huelva U19
۱
۱
CD Vazquez Cultural U19
Finished
۱۳:۴۵
  Belarus 1. Division
Naftan Novopolotsk
۲
۳
Dnepr Rogachev
Finished
۱۳:۳۰
Shakhtyor Petrikov
۶
۰
FC Molodechno
Finished
۱۵:۳۰
Volna Pinsk
۲
۰
FC Baranovichi
inprogress
۱۷:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
FC Thy - ThistedQ II (W)
۰
۲
ASA Aarhus (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Tuerkiye
۲
۲
Buchholz
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۰
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۴:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۱
Zorkiy Krasnogorsk
Finished
۱۵:۰۰
Electron Velikiy Novgorod
۱
۱
FK Yenisey Krasnoyarsk II
Finished
۱۵:۳۰
Baltika-2
۰
۱
FK Leningradets
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
۱
۱
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۶:۳۰
Murom
۱
۰
Spartak Kostroma
inprogress
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
FK Banga Gargzdai (W)
۱
۱
FK Saned (W)
Finished
۱۵:۳۰
FK Vilnius (W)
۴
۱
FC Hegelmann (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Bhutan Premier League
Transport United FC
۰
۲
Paro FC
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
St. Gallen II
۳
۲
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۶:۰۰
FC Biel-Bienne
۱
۱
Breitenrain
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Casertana
۱
۰
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۶:۰۰
Vis Artena
۱
۱
SS Cassino
Finished
۱۶:۳۰
Sorrento SC
۲
۱
Tivoli Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Portici 1906
۲
۳
ASD Ilvamaddalena 1903
Finished
۱۶:۳۰
USD Palmese 1914
۰
۰
FC Aprilia
Finished
۱۶:۳۰
  Iran 2nd Division
Shohada Razakan
۲
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۶:۰۰
  Hungary NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۴
۰
Gyori ETO (W)
Finished
۱۶:۱۵
Astra Hungary (W)
۱
۱
MOL Fehervar FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
MFK Snina
۲
۳
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۱۶:۳۰
FK Slovan Galanta
۴
۰
FK Podkonice
Finished
۱۶:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۲
۰
FC Rimavska Sobota
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۲
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Colegiales
۰
۱
Sportivo Trinidense
Finished
۱۶:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Academia Anzoategui
۰
۰
Deportivo Petare
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید